R1200GS zaštita od vjetra

bborio said:
:D Sprdajte se vas trojica koliko god hoćete, ali u Petak sam bio u Sloveniji i natrag. Nekih 300 km tam i 300 sim. Uglavnom, danas išao tenkirati, 348 km, 17.13 litara. Nisam divljao, ali nisam bas ni u leru vozio....
Inače sam se na vjetar navikao, ne smeta mi kao u početku....
Montiraš vijetrobran od GSA i na miru si. Možeš jos staviti ovakvu foru.
 
GLES said:
Montiraš vijetrobran od GSA i na miru si. Možeš jos staviti ovakvu foru.

Stavio buraz prije koji dan. Odlicna fora ali kostaaaaaa  :shock:
 
mene to jedino smeta zato sto mi se musice poljepe za kacigu  :jesus:  a ovo za vjetar me bas ne hebe  :mrgreen:  Al dobro ja sam neka posebna kategorija posto imam 205cm!
 
nba163 said:
mene to jedino smeta zato sto mi se musice poljepe za kacigu  :jesus:  a ovo za vjetar me bas ne hebe  :mrgreen:  Al dobro ja sam neka posebna kategorija posto imam 205cm!

Ne bi ti pomoglo ni da si 17 cm niži sa GSA vizirom  :wink:
 
Vidio sam da si mu svašta rekao poslije...

Nego gdje se putovalo kaži ti nama, vidio sam da si dobro natovaren  :mrgreen:
 
bborio said:
Ima svakakvih lazara na cesti.....kaže : sorry, nisam te vidio  :LOL:

Bili na vožnjici, Grossglockner-Bad Gastein-Bled-Vršič-Bovec-Postojna, pa Parg kod Čabra, Delnice, u Klanac na janjetinu (y) i pomalo doma :021:
:D Nisam pisao putopis ovaj puta, jer ste na Grossglockneru valjda svi bili.....

Ja evo nisam nikad bio...
Pukni ovdje koju fotku i malo teksta ako ti se da ili ćeš ostaviti za zimske dane da se ima šta listati  :mrgreen:
 
eqeza8a2.jpg

ugy3ymu2.jpg



Sent from my iPhone
Всё будет ХаРашО!!!
 
Jel' pomaže kaj taj komad plastike na vrhu, imali li pojačanih turbulencija i šumova  :misli:
 
Lolo said:
Jel' pomaže kaj taj komad plastike na vrhu, imali li pojačanih turbulencija i šumova  :misli:
Jako pomaže))) Baš sam bio iznenađjen. Posebno za visoke pilote. 192cm sam. Definitivno must have. (y)