R6... blokade?! =(

Firechicken SR

New member
evo ovako ljudi...

konačno nažicao starce da prodam usisavače :shock: (Speedfight i SR 150) i konačno pređem na prave motore, oni će mi dodat 2000€ i to je to... još i naletio na preyeben motor za ok lovu... od frenda R6 '00 u odličnom stanju za 5000€...

e sad, problem je sljedeći... pošto nisu ni starci glupi :roll: i shvaćaju da to ima 120KS i ide 200+, uvjet je da na motor damo stavit neke "blokade" do recimo 170-180km/h... kako bi meni majka mogla mirno spavat... :evil:
a pošto živim za to da se skinem sa skutera i sjednem na R morao sam pristat na kombinaciju... :cry:

pokušavao im objasnit da neću pretjerivat preko svojih sposobnosti ali neide... :|

uglavnom zanima me ako itko zna... jel to uopće izvedivo? elektronika neka možda?

i najvažnije... di bi se to dalo izvest ako uopće i može? :)
 
...istrazivanja su pokazala da prilikom pada sa motorkotaca pri brzini od 170-180km/h ne dolazi do nikakvih povreda kod vozaca, a niti suvozaca.

preneseno iz caospisa: "majka i djete"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
gepeze said:
...istrazivanja su pokazala da prilikom pada sa motorkotaca pri brzini od 170-180km/h ne dolazi do nikakvih povreda kod vozaca, a niti suvozaca.

preneseno iz caospisa: "majka i djete"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

čuj... znam jako dobro da moš poginut i pri 50 ako nezgodno padneš...
što se mene tiče može motor ić i 320km/h... ali to očito njima predstavlja neku utjehu što ja nebi vozio preko 170 recimo... :roll:
 
a stara će sigurno sist sa tobom da se uvjeri da ne ide +200
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ali ti njoj lipo pojasni da nitko ne udre pri toj brzini, uvik se to svede na ~120km/h pa i manje :ugovor:
 
Firechicken SR said:
gepeze said:
...istrazivanja su pokazala da prilikom pada sa motorkotaca pri brzini od 170-180km/h ne dolazi do nikakvih povreda kod vozaca, a niti suvozaca.

preneseno iz caospisa: "majka i djete"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

čuj... znam jako dobro da moš poginut i pri 50 ako nezgodno padneš...
što se mene tiče može motor ić i 320km/h... ali to očito njima predstavlja neku utjehu što ja nebi vozio preko 170 recimo... :roll:

Pa sigurno i netrebas voziti preko 170 , a za blokade to pitaj Taubija , ali mislim da postoji neki nacin zablokirati gas hebl ili siber u frgi ili tak nekaj da nemres otvarati gas , jer sad nekaj kemijati neka elektronika i te gluposti to je preskupo , odes Taubiju i on bu nekaj sigurno zmislil kaj ti netrebas znati i gdje je to skriveno :mrgreen: :mrgreen:
cica mica gotova je prica , i naj jeftinije :mrgreen: :mrgreen:
 
Gemich said:
a stara će sigurno sist sa tobom da se uvjeri da ne ide +200
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ali ti njoj lipo pojasni da nitko ne udre pri toj brzini, uvik se to svede na ~120km/h pa i manje :ugovor:

a čuj... stari bi uredno odnio motor u servis i riješio to...

meni se iskreno SeRe od sveg toga... ali šta je tu je... :cry:
 
Slavek Francuz said:
Firechicken SR said:
gepeze said:
...istrazivanja su pokazala da prilikom pada sa motorkotaca pri brzini od 170-180km/h ne dolazi do nikakvih povreda kod vozaca, a niti suvozaca.

preneseno iz caospisa: "majka i djete"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

čuj... znam jako dobro da moš poginut i pri 50 ako nezgodno padneš...
što se mene tiče može motor ić i 320km/h... ali to očito njima predstavlja neku utjehu što ja nebi vozio preko 170 recimo... :roll:

Pa sigurno i netrebas voziti preko 170 , a za blokade to pitaj Taubija , ali mislim da postoji neki nacin zablokirati gas hebl ili siber u frgi ili tak nekaj da nemres otvarati gas , jer sad nekaj kemijati neka elektronika i te gluposti to je preskupo , odes Taubiju i on bu nekaj sigurno zmislil kaj ti netrebas znati i gdje je to skriveno :mrgreen: :mrgreen:
cica mica gotova je prica , i naj jeftinije :mrgreen: :mrgreen:

viš viš... ma meni sve kombinacije pašu... samo da se to riješi i konačno sjednem na R... :D
 
Lijepo joj reci da je max. brzina od cca 250 km/h samo jedan podmukli marketinski trik, a u stvarnosti motor neide brze od 130 km/h.
 
gepeze said:
ma kaj kompicirate, pa zna se da 6tica i ne ide prek 170... :mrgreen:

Daj ti stari ne hebi to djete :mrgreen:

Da si moj sin i ja bi ti isto zblokiral pilu najvise do 120 , jer vec te vidim kak LETIS ka tica :mrgreen:
Kaj si tvoji starci mogu misliti : daju ti lovu i jos ti moram ici u posjete u bolnicu :evil:
 
Slavek Francuz said:
gepeze said:
ma kaj kompicirate, pa zna se da 6tica i ne ide prek 170... :mrgreen:

Daj ti stari ne hebi to djete :mrgreen:

Da si moj sin i ja bi ti isto zblokiral pilu najvise do 120 , jer vec te vidim kak LETIS ka tica :mrgreen:
Kaj si tvoji starci mogu misliti : daju ti lovu i jos ti moram ici u posjete u bolnicu :evil:

pa nemam ja ništa protiv svega toga... ionako ne namjeravam prelazit te brzine...

samo me zanima dal je sve to izvedivo... di... kako... za kolko para...

amen... =)
 
Slavek Francuz said:
gepeze said:
ma kaj kompicirate, pa zna se da 6tica i ne ide prek 170... :mrgreen:

Daj ti stari ne hebi to djete :mrgreen:

Da si moj sin i ja bi ti isto zblokiral pilu najvise do 120 , jer vec te vidim kak LETIS ka tica :mrgreen:
Kaj si tvoji starci mogu misliti : daju ti lovu i jos ti moram ici u posjete u bolnicu :evil:

Cuj ti furdo, kaj ti ja licim na M Jacksona :?: :mrgreen:

Ak ti je bitno da je 6tica, kupi si AP6... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
dojdi kod mene ja ti napišem fakturu reci starcima da je sve u elektronici i da je riješeno .kraj priće. naravno za fakturu platiš pijaču i to je to
 
Firechicken SR said:
Slavek Francuz said:
gepeze said:
ma kaj kompicirate, pa zna se da 6tica i ne ide prek 170... :mrgreen:

Daj ti stari ne hebi to djete :mrgreen:

Da si moj sin i ja bi ti isto zblokiral pilu najvise do 120 , jer vec te vidim kak LETIS ka tica :mrgreen:
Kaj si tvoji starci mogu misliti : daju ti lovu i jos ti moram ici u posjete u bolnicu :evil:

pa nemam ja ništa protiv svega toga... ionako ne namjeravam prelazit te brzine...

samo me zanima dal je sve to izvedivo... di... kako... za kolko para...

amen... =)

Nije problem u tome nego kaj jednog dana bus reko sam sebi ma samo da probam malo , a da ne pricamo da te kolona povuce , jer pogle kak su oni prosli a zakaj nebi ij tak mogo ili pa nebum ja valjda zadnji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: buju svi rekli gle papka i druga stvar bitna koju nemoj zaboraviti da je to vec jako ozbilan motor inije ni blizo vise skuter
Taubijev broj ti nemam , ali ti ga nije tesko saznati , i to i drugi decki koji kuze malo mehaniku motora znaju kak se moze napraviti , bus se nekak snasel
Daj ti prvo pripelaj kravicu v stagla , pa onda bu se lahke :mrgreen:
 
Slavek Francuz said:
Daj ti prvo pripelaj kravicu v stagla , pa onda bu se lahke :mrgreen:

viš viš prva pametna koju čujem danas... ajd ljudi još vam javim kako napreduje situacija... treba najprije skutere prodat a onda se tek veselit...

pozdraf :D
 
Ne znam jel se to na R6 to može, ali zašto jednostavno na čuki prebaciš na milje, i to ti je to, ak stari ide probat, vidio bude da preko 170 ne ide, a ne bude on prešao ni 100-tku.
A sigurno i definitivno ne bude skužio da je Mph, vjeruj mi....... (y) .......
 
Postoje ti mali trikovi, mislim da je najelegantnija blokada na sajli gasa (ako je uopće R6 ima, jbg ne kužim japanske kante :mrgreen: ). Osim toga, zakonom logike, što se lako složi još lakše se skine :wink: . Drkanje oko elektronike je pušiona bolje je ne diraj.
 
mate said:
...hahaha, bravo Kawabikeru, da ga jebeš odlična ideja! :peace:
......... :eyebrow: ......... :evil_laugh: .......... :lalala: ............ (y) ...........
 
Kawabiker said:
Ne znam jel se to na R6 to može, ali zašto jednostavno na čuki prebaciš na milje, i to ti je to, ak stari ide probat, vidio bude da preko 170 ne ide, a ne bude on prešao ni 100-tku.
A sigurno i definitivno ne bude skužio da je Mph, vjeruj mi....... (y) .......

Vozio Firebirda... sad Jeepa... znači sami američki auti... nemože ne skužit razliku :| :mrgreen: