R6... blokade?! =(

a da jednostavno otvoriš ručku od gasa i ubaciš komadić nečega pa da se nemože odvrnuti gas do kraja nego samo 3/4 ili pola?
 
e a šta nisi ti ono kupovao prvo r1, pa onda fzr sa oklopima od r1, pa sad r6? kako je krenulo ćeš stić na neki 250ccm
 
jolly the roger said:
e a šta nisi ti ono kupovao prvo r1, pa onda fzr sa oklopima od r1, pa sad r6? kako je krenulo ćeš stić na neki 250ccm

otkad želim novi bajk se vrtim oko 600 klase... nikad nebi ni pomišljao na R1 i slično...

samo je konačno uletila prava kombinacija.. ovo je od frenda... starci ga poznaju... znaju da je ok motor... samo bi me ujebali s tim blokadama ali to mi nimalo ne smeta... tako da... :D
 
zatvori gorivo na jednom karburatoru i priguši si dovod zraka. i reci da ne si sredio, ako se ne konta u motore previse, nece cuti da trokira, a nevjerujem da ce probati ici 180.
i sa blokiranom sajlom na pola mozes doci polako do 200
 
ma stavis sebi prenos kao na nekom crossu i nema problema s 10kmh vozis na zadnjem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Probaj http://www.conor.hr/podstranice/sb.htm
Speedblock SB-50 je elektronski limitator brzine za dvotaktne motore.
Namijenjen je skuterima do 50ccm i dozvoljenom brzinom kretanja od 50km/h

ako mogu napraviti do 50 valjda ce i tebi moci pomoci da ides do 170
. . .

probaj ih kontaktirati ko zna mozda imaju nesto i za motore u vidu blokade brzine
pirate_with_bottle_of_rum_md_wht.gif
 
straci su ti neki prejebeni likovi,nikad nisam čuo za bolesniju ideju,blokada na 170km/h?????,pa ta je brzina dovoljna da se pet puta ubiješ a ne jednom,stvarno su odgovorni roditelji koji se brinu za svog childrena :mrgreen: ,već ako ti dopuštaju da voziš motor onda nek se pomire s tim da se možeš ubiti i sa 50 km/h!
nemisliš valjda ozbiljno smišljati neku blokadu :?: :?:
 
gle ja sam tata. reci mami nek obradi starog a ako nekaj kenjka nek mu neda par dana. nek mu veli da si blokiro motor ak ga to toliko jebe a ti pamet u glavu.

ps ovo s mamom kod mene uvijek pali
 
tomee said:
gle ja sam tata. reci mami nek obradi starog a ako nekaj kenjka nek mu neda par dana. nek mu veli da si blokiro motor ak ga to toliko jebe a ti pamet u glavu.

ps ovo s mamom kod mene uvijek pali

starom nije bed dat mi Busu ako treba... stara je ta koja kenjka pretjerano... kužiš stresla se kad je saznala da mi skuter može do 120/130 a kamoli 200+ za R... =)

ma neka... skemijat ću ja njih nekako... :D
 
Firechicken SR said:
tomee said:
gle ja sam tata. reci mami nek obradi starog a ako nekaj kenjka nek mu neda par dana. nek mu veli da si blokiro motor ak ga to toliko jebe a ti pamet u glavu.

ps ovo s mamom kod mene uvijek pali

starom nije bed dat mi Busu ako treba... stara je ta koja kenjka pretjerano... kužiš stresla se kad je saznala da mi skuter može do 120/130 a kamoli 200+ za R... =)

ma neka... skemijat ću ja njih nekako... :D

čuj htio sam pomoč al da stari staroj veli da joj neda -......ha ha ha

ne bu upalilo
 
odvrni 2 svjecice i problem rijesen :mrgreen:
velim ti, nikakve blokade... dat ce ti starci tak brz motor kad skuze da si dovoljno pametan da ne srljas bezveze i da se ne dokazujes na cesti :wink:
 
dodji za 2 dana starcima, sazovi sastanak i ozniljno im objasni da si se raspitao kod svih mohucih meganicara koji nesto znace u gradu, spomeni internet i strucnu literaturu i da si dosao do zakljucka da je to izvedivo ali da je velika mogucnost nastajanja neotklonjivih kvarova na bajku tako da to nosi vise problema nego koristi. na kraju izlaganja dodaj umiljati smjesak, zagrli majku (probaj pustiti suzu) zatim poglede oboje usmjerite prema motoru naklonjenom ocu i u njegovim ocima trazi razumjevanje :mrgreen: :p

:peace: e da! obavezno na kraju da zaobidjes recenice koje uvijek vrebaju tipa-ma nisu nama vazni novci, samo da si nam ti ziv i zdrav-reci-ZNAM ja da sam vam vazniji ja od motora i novca ali vec sam sada emotivno vezan za svoj buduci motor i rastanak od njega bi me shrvala-pa makar to znacilo i samo prelazak na drugi motor...

ma siguran sam da nece biti problema:):):)

salu na stranu-puno srece s novim R-om koliko god on isao na sat!!
 
ak ti stara misli da ćeš zveknut s motora, onda nek se s tim pomiri, pa bilo to 70 ili 170 km/h. možeš čak proć gore i pri padu s manjih brzina. stara ti baljezga gluparije. žalosno.