Rally Makedonija 2008

Easy Riders MC

New member
Evo posle nekoliko dana po zavrsetku rally-ja, vreme je da vam prezentiramo kako smo prosli. Kao prvo ovu temu sam stavio u " Putovanja " jer ce da bude u tom stilu.
  Veles, dan  6-9-2008, dan koi smo jedva ocekivali, dan kad se vozi Rally Makedonija, dan kad svi se vozimo,  druzimo, dan kad se zaboravljaju sve problme, nervoze... dan kad jednostavno uzivamo.

Pa da pocnem. Kao i svako rally do sad, uvjek smo ga startovali sa sakuplanje ekipom u Kaficu " Escape ", dorucak obavezan, kafa i polako se spremamo da krenemo do Skopje gde je i sam start rally-ja.

             

Vreme je za pokret. Sunce nas je pratilo jos rano ujutro, to je znacilo da cemo imati ljep i veoma vruc dan.
Krecemo i ostavjamo Veles iza nas.

          

  9:30sati. Ulazimo u Skopje. Idemo do centra Skopje, na plostadu Makedonija. Vidimo puno motora, ljudi sa osmehom koi jedva cekaju da krenemo, da vozimo.

         

     

  10:30. Krecemo. Prolazimo pored Kumanovo, Probistip, Kocani i prva pauza , Makedonska Kamenica. Tu smo dobili sendvic i sok ili vodu da se malo rashladimo od veliku vrucinu.

     

Nakon 30minuta odmora, opet krecemo. Prolazimo Delcevo, Berovo, Strumica i zadnaj destinacija za ovaj dan, Dojran. Nakon pekolnog vrucek vremena iscrpljeni trazimo smestaj. Nakon toga odlazimo do kampa malo se druzimo, upoznajemo nova prijatelstva a tu je i dobra muzika i normalno pivo.



                


          

   Drugi dan.  Rano ustajanje, kafa, dorucak i krecemo preko Gevgelije, Kavadarci, Prilep, Krusevo, Bitola, Resen, Galicica i Ohrid.

Tu se upoznajemo sa Kreso iz Splita i tako zajedno vozimo od Kavadarci pa sve do Ohrida.

                    


               

     

Ovako je bilo na vidkovcu na Galicici

          

          

Ohrid. Prvo se svi skupjamo u centru Ohrida a onda svi u kamp " AS ".
Tu se malo druzimo sa Slovencima, Marjanom i njegovim prijateljima a u vecernim casovima bilo je prepuno po Ohridskim kaficima i normalno kao slag za kraj dana, striptiz.



             

Treci dan. Malo vise spavamo od ostali i polako krecemo. Iskreno meni ova je najdraza etapa.
Ohrid, Struga, Debar, Mavrovo, Gostivar, Tetovo i Skopje.
Vozise pored reke, Crni Drim a onda tu je Debarsko jezero, manastir Sv. Jovan Bigorski, pa reka Radika, jezero Mavrovo... prelepo

               


               


                         

               

     

  Skoro 18sati. Ulazimo u Skopje. Tu se ratajemo sa Nebojsom iz Panceva i delom ekipe sa Skopja. Rastanak i pravac kuci t.e. idemo do kafica " ESCAPE ". Tu se dopija viski sta je ostao po jedno pivo,kafa i pravac kuci.



               

               

(Powered by frubar.net)


I eto zavrsilo je 17 Rally Makedonija. Bilo je puno pozitivnih i negativnih stvari. Organizacija je malo zatajila ali kad se uzme stvar da ove godine je prva kao sta MFM organizuje, bilo je opet Ok. Nadam se da ce sledece godine resiti se sve probleme sta je bilo. Ali, ali najvaznije je da smo se dobro navozili, uzivali i druzili.

Samo da zahvalim nekim ljudima sta su nam omogucili da ljepo izgledamo na rally-ju.
ZITO VARDAR, DELTA PROM , REHAU, PRIMIGI, LIDO Trans i cafe bar " ESCAPE "

  Pozdrav svima od Veleske ekipe i razume se, vidimo se sledece godine

     
i153672_66.JPG



 
Makedonija... bio i ja ovo ljeto s Paolom i društvom...  (y)
 
miha_vg said:
Makedonija... bio i ja ovo ljeto s Paolom i društvom...  (y)
dakle prolazio si kroz DU a nisi se javio? e a stvarno si šaban onda! :palacdolje: :palacdolje: :(
 
Kao sto je Zoki zakljucio, Rally je u organizacijskom smislu malo podbacio te organizatorima dajem ocjenu 7/10.

Sto se tice same voznje (pejzaz i ceste) i druzenja u Makedoniji dajem ocjenu 10/10!

KK
 
Lijepo, lijepo  :)
Jedna od ljepših ruta koje sam odvozio ovo ljeto od Ohridskog jezera, preko Galičice (oni maheri što se odande bacaju sa padobranima i slijeću na plažu u Kampu u Ljubaništu) do Prespanskog, lijepo je vidjeti te slike ponovo :)
 
elbas said:
Lijepo, lijepo  :)
Jedna od ljepših ruta koje sam odvozio ovo ljeto od Ohridskog jezera, preko Galičice (oni maheri što se odande bacaju sa padobranima i slijeću na plažu u Kampu u Ljubaništu) do Prespanskog, lijepo je vidjeti te slike ponovo :)

Kad idem za Ohrid, uvjek koristim ovaj put  (y)
 
sada tek uspio vidjeti slike. Bogami nije vam bilo loše  (y) (y)
morat ćemo nekako bolje isplanirati iduću godinu, a uostalom i organizacija će biti bolja :)
Ande izgleda da je uvijek zadužen za hranu??! :LOL:
Pozdravi mi sve ove što su bili i na Mariovu; Ande, doktor i ostali....( ne vidim onog Austrijanca? jeli bio?)
pozdrav
 
itilas said:
sada tek uspio vidjeti slike. Bogami nije vam bilo loše  (y) (y)
morat ćemo nekako bolje isplanirati iduću godinu, a uostalom i organizacija će biti bolja :)
Ande izgleda da je uvijek zadužen za hranu??! :LOL:
Pozdravi mi sve ove što su bili i na Mariovu; Ande, doktor i ostali....( ne vidim onog Austrijanca? jeli bio?)
pozdrav


Prvo dolazis na Mariovo, znas malo zagrevanja za rally  :)

Austrijanac je vozio samo prvi dan, onda pozvali su ga sa posla i morao da se vrati.

 
Zoki, ovo je bilo jako lijepo, čini mi se... (y)