Rat Bike - kategorija za sebe

OldBoy

New member
      Što je RatBike od Mad Maxa na ovamo (ili prema tamo?), što je RatBike u Hrvatskoj, postoji li RatBike scena ili su to mahom neregistrirani ilegalci. Ta i još mnoga druga pitanja vezana za ovaj pojam mogli bi izdiskutirati u ovoj temi. Svako je mišljenje dobrodošlo, svaka slika još više, a posebno slike VLASTITIH motora.
      Ovaj u prilogu nije moj nego od prijatelja...
 
ovo je zadnje što bi ja stavio u rat bike, ali ovisi o tome kako gledaš  :misli:...
u svakom slučaju, ako ga usporediš s onim koji imaju gumene piceke i kup smeća po sebi, ovo je streetfighter.

ali mislim da ovaj motor što si stavio nije rat bike i zbog toga jer je pdržavan i servisiran, dok je kod pravih primjeraka glavni zahtjev da se kreće i ništa dalje
 
Meni je fora taj rat bike stil,kupit neku žljundru i u mat crnu pa navarit još malo svega po njoj,izrezat ju sa fleksom i stavit sve ljueve djelove,to je to
 
:misli:

ne znam, prije heftan godina (dok sam ja bio mlad) rat-bike su bili motori koji su samo izvana izgledali neugledno, tj. bez poliranih i sjajno lakiranih dijelova, sa nesto krzna i koze po sebi, dok su mehanicki bili u odlicnom stanju  (y)
 
sid said:
:misli:

ne znam, prije heftan godina (dok sam ja bio mlad) rat-bike su bili motori koji su samo izvana izgledali neugledno, tj. bez poliranih i sjajno lakiranih dijelova, sa nesto krzna i koze po sebi, dok su mehanicki bili u odlicnom stanju  (y)

To je meni brija isto.


Jebeš vanjski izgled ako srce ne tuče dobro  (y)
 
Pa je, vidjeli smo g na starom z-u, u zaboku na m. susretu.Ja bar mislim da je to bio on.Legenda.
 
ljacmi said:
Pa je, vidjeli smo g na starom z-u, u zaboku na m. susretu.Ja bar mislim da je to bio on.Legenda.

onaj z650 bez pola zica kaj je bil sparkan malo iza šankova?
 
OldBoy said:
        A jel ovo bliže rat bikeu?

to je bliže

namjerno ne stavljam one nakićene, ali ovo sam našao da nazivaju rat


evo ti link

http://www.ratbike.org/show
 
ex-biciklist said:
onaj z650 bez pola zica kaj je bil sparkan malo iza šankova?
Stalno nosi šeširića. Od Siska je ja mislim. Čovijek i pol. (y)
 
Evo jedan fzr Rat bike
10dh6d2.jpg

ou42v9.jpg
. :wink:
 
i meni, to bi bilo to  (y)
 
Ja sam ponosan vlasnik Rat bika  :D


Upravo slazem sebi Rat za puta sa malo vise snage a bit ce nesto ajme.....

CBR 1000 F 92 Chopper Rat !


Kad bude gotova poslikati cu a tada XS 750 ide u Cafe Racera  (y)
 
kc000kc said:
Dal je mile živ? On je uvijek imao "domaću" tablicu.  :D

Naravno da je živ...

http://www.youtube.com/watch?v=nbqn9BuiTXk
 
Sid je dobro napisa a tako i je, meni je najveći gušt viditi i danas po susretima frajer opali 500-tinjak kilometara motor mat crna boja,prašnjav,opran ko zna kad,ruksak,vrića,šator i obavezno konzerva se odma otvara (ka da gledaš Mad Maxa II kad Gibson na brdu jede konzervu i gleda naftaše) i onda se ide viditi što se dešava na susretu a na kraju sidne na motor upali ga radi mašina,satovi, ne čuje se ništa osim kad stisne gas i ode a misto na kojem je bija parkiran Ni Kapi Ulja stvarno ko da gledaš Mad Max-a a par tipova su bili ljudi koji imaju novaca da kupi što zaželi ali njima je ovo sve, ima reka bi kad vidiš motor "kantu" ali srce od motora je ko novo a njihovo srce kuca za taj ludi doživljaj,Prva Liga i skidan kapu tim doktorima,odvjetnicima čak i psihijatru iako pomalo smišno ali istinito pogotovo ovaj zadnji sa ispilanim GPZ-om 750 strava od motora najgore što nemam sliku ali doći će u Vodice jer uvik dolazi pa ću ga slikati.Pozdrav ekipa  (y)
 
z-1000mk said:
Naravno da je živ...

http://www.youtube.com/watch?v=nbqn9BuiTXk

Da, to je taj. Lik je zakon. Žice vire na sve strane, fali pola zica, auspuh kao da bu opal saki čas ali motor radi kao vurica. Htio sam ga malo pitati oko motora, ali sam bio okupiran društvom (kao i on) a poslije me piva zela.