Ravna Gora-poginuo član foruma Gnjus

Status
Not open for further replies.

adventur

New member
upravo sam saznao tužnu vijest da je u saobraćajnoj u ravnoj gori poginuo Viktor čaln foruma (gnjus) iz rijeke a djevojka sa njim na motoru je kritično.detalje neznam.
laka mu zemlja
 
http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=3772



:shock: nemogu vjerovat
http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=2859286328612863285A28582858285F2863288B289328632863285A28612859285A285A285E28632863286328592863Y



Prijatelju počivao u miru :cry:
 
šokirani smo i pretužni  :shock: :cry:
počivao u miru
 
Prijatelju uvijek ces biti s nama, posljednji pozdrav, pocivao u miru......
 
Od cele ove naše riječke ekipe ča se vozimo on je valjda jedini kojeg ne upoznah uživo....
Ali zbog ovog čuda od foruma iman osjećaj kao da san ga znal dulje vrime

Piše va Novon Listu da je na ravnom skrenul u suprotnu traku  i frontalka
:( :(

Niš nego....počivao u miru virtualni prijatelju....i neka se suvozačica izvuče s čin manje posljedica




 
Pocivao u miru, a suvozacici zelje da se sto bolje opravi.
 
Prerano si otišao, prijatelju ...  laka ti zemlja
 
Posljednji pozdrav..počivao u miru....  :(




Nadam se da ce se Jagoda oporaviti...
 
Ovoga sam se bojao svaki puta kad otvorim R.I.P. da ću ugledati ime nekoga poznatog.
Nemogu vjerovat


Laka ti zemlja prijatelju  :cry:
 
Nemogu vjerovat..
Prijatelju neka ti je laka zemlja.  :cry:
 
NEKID said:
upravo sam saznao tužnu vijest da je u saobraćajnoj u ravnoj gori poginuo Viktor čaln foruma (gnjus) iz rijeke a djevojka sa njim na motoru je kritično.detalje neznam.
laka mu zemlja
Nisam ga poznavao, ali jedan je od nas i jako mi je žao. Bikeru otišao si na nebeske ceste ranije od nas, ali svi ćemo mi tamo doći i opet biti zajedno, tebi laka Hrvatska zemlja i vjećna slava, a curi brz i što bezbolniji oporavak bez posljedica, u moje i ime MK Prijatelja.
 
             


                          R.I.P  laka ti zemlja prijatelju
 
Status
Not open for further replies.