Ravnanje felge??

MARINO

Member
dali postoji kakva sansa da se izravna felga koja nakon sudara ide u osmicu i kocnica mi na mjestu lovi super i cim pomaknem motor metar naprijed odmah propadne a u voznji moram pumpat da mi pocne hvatat,jesam u zabludi ako mislim da je to zbog felge jer sam crijevo stavio drugo i opet ista stvar,jedino jos nisam pogledo pumpicu na rucki al cini mi se da je dobra  :( :(
 
Ako ti kočnica to radi onda su ti i diskovi (ili jedan od njih) krivi a ako su krivi i felga i diskovi onda ti se vjerojatno i srce felge iskrivilo i sve je zajedno krivo  :mrgreen: a mislim da tu nema pomoći
 
aurellie said:
Ako ti kočnica to radi onda su ti i diskovi (ili jedan od njih) krivi a ako su krivi i felga i diskovi onda ti se vjerojatno i srce felge iskrivilo i sve je zajedno krivo  :mrgreen: a mislim da tu nema pomoći
zadnja je ispravna al se prosli vlasnik zabio u auto tako da je vjerojatno felgu sjebo a mozda i disk
 
Teško da se iskrivi felga na mistu di stoji disk.Prije će bit da ti je disk kriv.Skini stavi na ravnu puvršinu pa izmiri udaljenost krajeva od podloge po obodu.Ako je disk plivajući pregledaj distanc šajbe jesu li krive.
 
Jojo Reborn said:
Teško da se iskrivi felga na mistu di stoji disk.Prije će bit da ti je disk kriv.Skini stavi na ravnu puvršinu pa izmiri udaljenost krajeva od podloge po obodu.Ako je disk plivajući pregledaj distanc šajbe jesu li krive.

Moja malenkost potpisuje.
 
Provjereno:  Serdarević u Zadru radi fantazije sa svim od vilica,kostura,felgi iako bi neko rekao nije to posa,kupi novo ako nemaš dosta novaca nisan od nikog još čuja da je loše napravija i da je puno naplatija a i sam sam vidija ravnanje felgi-ravno dućanu  (y)