ravnanje rame?

Ri_rijeka

New member
pozdrav, potrazio sam stare teme po forumu ali su dosta stare, pa me zanima tko to radi kvalitetno i sa nekom garancijom... Radi se o 125ccm motoru tako da nije neka velika snaga u pitanju ali bio je frontalni sudar i u usporedbi sa ramom bez sudara nabijena je par milimetara...

moze nekog i u italiji  :D
 
..a imam ti ja jednog barbiča u Crikvenici..meni je još pred 5 godina ravnao..zove se Jure...i radi samo motore i vilice..pa ako te zanima,pošaljem ti broj.. :smiley:
 
bmw m 5 said:
posalji PP clanu foruma sa nickom "drugabrzina".... (y)

Zaboravio si napomenuti da će biti bez mora par mjeseci i da ga ne pokušava dobit na mob jer se ne javlja  :mrgreen:
 
vickodu said:
Zaboravio si napomenuti da će biti bez mora par mjeseci i da ga ne pokušava dobit na mob jer se ne javlja  :mrgreen:

    ...imao sam neki poslić s njim (upravo 2. brzina na mom motoru) i nije bilo nikakvog zastoja: svre riješeno u manje od tjedan dana... 
 
OldBoy said:
    ...imao sam neki poslić s njim (upravo 2. brzina na mom motoru) i nije bilo nikakvog zastoja: svre riješeno u manje od tjedan dana...

Ja imao poslic s njime bas oko ravnanja rame u nikad me nitko toliko nije izlagao kao i on .Nebi ga nikome preporucio taman morao baciti motor u smece  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
limit said:
Ti si sigurno malo težak čovjek  :mrgreen:

Samo neke stvari ne zaboravljam  :wink:
 
ako netko ima neka iskustva nek slobodno kaze da kasnije nebi ja udarao glavom u zid  :mrgreen:
 
..napisao sam ti u inbox.. (y)

..pa eto,i da ostali znaju..barbič se zove Jure,iz Crikvenice je..sin mu pomaže..inače kolekcionar motora i veliki ljubitelj..

..kaže kako je,bez okolišanja,kaže ti cijenu,i do kad će bit..tko god je do sad bio kod njega,nitko nije imao nikakvu primjedbu,i svi bili zadovoljni..
 
irsel said:
..napisao sam ti u inbox.. (y)

..pa eto,i da ostali znaju..barbič se zove Jure,iz Crikvenice je..sin mu pomaže..inače kolekcionar motora i veliki ljubitelj..

..kaže kako je,bez okolišanja,kaže ti cijenu,i do kad će bit..tko god je do sad bio kod njega,nitko nije imao nikakvu primjedbu,i svi bili zadovoljni..


jel Pohle... :misli:      sin je lakirer... :wink:
 
Jura Pohl ocjena čista 10 . Pravi drug čovjek i komunista  (y). Šalu na stranu vrhunski majstor , šteta što je malo takvih u hrvata . Nekao mi se čini da je švabo , a ne švabski konjušar . Zato valjda i valja .

Kad god prođem kroz Crikvu  ako imam vremena rado navratim do njega , od takvog se uvjek ima što čut i naučit .
 
..je,je..upravo taj..
..eto,svi imaju dobru riječ.. (y) :smiley:
 
gdje se nalazi on u Crikvenici  :misli:
 
Imaš selo kod Ivanića.... Čovjek se zove Zdravko .... također ravna rame ...
 
mr.mee said:
gdje se nalazi on u Crikvenici  :misli:

..kad se spuštaš u Crikvenicu..skreneš lijevo prekoputa policije..i onda kroz uličice voziš,pa opet lijevo u brdo,i nakon 30-ak m sa lijeve strane mu je kuća.. :smiley:
 
irsel said:
..kad se spuštaš u Crikvenicu..skreneš lijevo prekoputa policije..i onda kroz uličice voziš,pa opet lijevo u brdo,i nakon 30-ak m sa lijeve strane mu je kuća.. :smiley:

ok,, hvala  (y) (y),, trenutačno mi ne treba, ali nije zgorega za znati  (y)
 
OldBoy said:
    ...imao sam neki poslić s njim (upravo 2. brzina na mom motoru) i nije bilo nikakvog zastoja: svre riješeno u manje od tjedan dana...

nisam znao da mjenjače popravlja :misli:
 
tutankamon said:
nisam znao da mjenjače popravlja :misli:

Mislim da mjenjace radi neki njegov partner u ZG
 
irsel said:
..napisao sam ti u inbox.. (y)

..pa eto,i da ostali znaju..barbič se zove Jure,iz Crikvenice je..sin mu pomaže..inače kolekcionar motora i veliki ljubitelj..

..kaže kako je,bez okolišanja,kaže ti cijenu,i do kad će bit..tko god je do sad bio kod njega,nitko nije imao nikakvu primjedbu,i svi bili zadovoljni..

Pohl zivi meni u susjedstvu, doslovno par kuca iznad, ako bude tko trebao, javite mi pa cu vam pokazati gdje zivi.