Ravni volan na RR

mate said:
To je osnovna razlika u odnosu na stara vremena kad su samo R-ovi bili rezervirani za adrenalin. Danas imaš koze poput Multistrade, XR-a, pa i Caponorda odnosno KTM-a koji idu jebeno a isto imaju svu elektroniku, pravi ovjes i prave bremze.
pa ti bi trebao bar znati da ravan volan nije rezerviran iskljucivo za koze kako ih ti zoves tj putni enduro vec i motore koji su fakad nastali od cistokrvnih R-ova (streetfighter) a da nisu naked motori
bmw s1000R naked, tuono, ...ima ih

 
tibor_zg said:
valjda ne postoji retardiranija stvar od stavljanja ravnog volana na R motor :lipotan:

to je ko da sandri africi makneš dupe, nema nekog pretjeranog smisla :LOL:

al dobro je i mate rekao, ima dns motora koji nisu ležaljke a da se jebeno na njima vozit ... npr novi SDR :0648: :0648: :0648:

jel moze koji RR uopce konkurirat tom cudovistu? stari je bomba, a kolko cujem, novi je jos divlji
 
Baby Nexus said:
jel moze koji RR uopce konkurirat tom cudovistu? stari je bomba, a kolko cujem, novi je jos divlji

ako se radi o novijim motorima bez dorada, dakle čista serija, onda iskreno - jako teško :shock:

motor je bure baruta (y) mene je iskreno jebeno oduševio :0648:
 
tibor_zg said:
ako se radi o novijim motorima bez dorada, dakle čista serija, onda iskreno - jako teško :shock:

motor je bure baruta (y) mene je iskreno jebeno oduševio :0648:

di si nasel novog, bas me zanima kolka je razlika izmedu ''starog'' iz 2012 godine i ovog novog
 
znaš kak se veli-ko traži taj i nađe :LOL:

čak mi i ne stoji preloše :mrgreen:

al R je R :0648:
 

Attachments

  • IMG-20170415-WA0013.jpg
    IMG-20170415-WA0013.jpg
    173.5 KB · Views: 288
Zapru said:
sto tebi znaci taj R? objasni
Vrlo jednostavno, znaci motori R klase su GSX/R, CBRR, ZX/R, RSV itd sa lastavica volanom.
Stavljanje ravnog volana na takve motore po meni nema smisla.
Ako ravni volan, rađe onda Tuono, Super Duke... :0648:
R kao Racing moze biti i nabrijani skuter, ili Škoda RS  :mrgreen:
 
gianni said:
Vrlo jednostavno, znaci motori R klase su GSX/R, CBRR, ZX/R, RSV itd sa lastavica volanom.
Stavljanje ravnog volana na takve motore po meni nema smisla.
Ako ravni volan, rađe onda Tuono, Super Duke... :0648:
R kao Racing moze biti i nabrijani skuter, ili Škoda RS  :mrgreen:

:misli:
 

Attachments

  • Eddie Lawson & Freddie Spencer.jpg
    Eddie Lawson & Freddie Spencer.jpg
    144.8 KB · Views: 195
ak Mate veli da je Caponord brutalan, onda valjda je :LOL:

a ovaj SDR je više ka neki kruzer, ono, austrijski bofl





Srki
 
Srki said:
ak Mate veli da je Caponord brutalan, onda valjda je :LOL:

a ovaj SDR je više ka neki kruzer, ono, austrijski bofl





Srki

Dovoljno brutalan da me ne možeš stići s niti jednim motorom. Iako bi u tvom slučaju i Beverly bio dovoljan ali to nije tema... :mrgreen:

E da, nije ti to Audi koji ide 250! :LOL:
 
mate said:
Dovoljno brutalan da me ne možeš stići s niti jednim motorom. Iako bi u tvom slučaju i Beverly bio dovoljan ali to nije tema... :mrgreen:

E da, nije ti to Audi koji ide 250! :LOL:

ti si mali od Vase Brkića, pa doma ispod križa uhodite po fejsu :LOL:

mogo si bar stavit svoje ime, a ne po fejsu stokat sve živo preko lažnog profila

a poznati ste još u Stocu kao trkači :LOL:





Srki
 
Mocippaldi said:

Isto ko Lawson i Spencer jednom davno kod Sibenika pegla je Sola i ekipa.Frajer na prastarom KTM sa ravnim volanom svi ostali spustene glavine..........spalio ih je ko Denka dedu  :mrgreen: