Razljepio sam se ko palačinka!

bruno

New member
J*biga, uvijek mora postojati neka budala koja nema granica i ne zna kad je dosta. Jučer sam opet poljubio asfalt. Išli smo točkarati na praznu cestu na kojoj to uvijek radimo, i nakon sat vremena zajebancije i igranja u vagi nije mi bilo dosta, nego sam ja morao probati naći highchair vagu. Vozio sam se tako 300-400 metara malo ispod vage, i vidio da mi se okretaji penju i da još nisam u vagi, koja je kod highchaira u drugoj brzini blizu "12 sati". I onda sam pretjerao s gasom i vozio se u vagi oko 2 sekunde i otišao sam predaleko i motor me prebacio, a budući da nemam nogu na kočnici nisam se mogao izvući. Pao sam s cca 140 km/h, motor je zagrebo repom, odletio ispred mene, pao na lijevi bok i nastavio kliziti nekih 100 metara, a ja također za njim. Oprema me je doslovno spasila. Pao sam na leđa, lupio glavom i izokreto se sto puta dok sam klizio po cesti, opremu sam svu razderao potpuno - od rukavica, kožne jakne s protektorima, itd. Tenisica mi se razderala (a baš sam mislio obući čizme, ali mi je bilo prevruće) i asfalt mi je napravio zgodnu rupu u lijevoj nozi iz koje je izašla litra krvi, izderao sam oba dva koljena koja su bila puna asfalta, desnu ruku, leđa i dupe, a zglob lijeve noge i lijeve ruke su mi u k*rcu i jedva ih mičem od bolova. Na motoru je puko lijevi dekl (ionako sam morao sad na 6000 mijenjati ulje), ručica mjenjača, savijena lijeva ručka volana, puko fuzić zajedno s onim "trokutom" na koji se montira, i pukla plastika repa. Začudo motor je prošao super kako je pao i s koje brzine. Eto jedna pouka svima koji ne nosite opremu. Kad skinem slike s digitalnog aparata stavit ću koju ako nekog zanima. I sad se svi lijepo iserite i recite mi kako sam glupi bahati klinjo koji misli da zna voziti a nezna...
 
Ja ti ne bum rekel da si bahati klinjo ali mozda malo previse brijes na ove americke stuntere. To je samo moje misljenje.
Al ak imas volje za trganjem sebe i motora i love..nije bed.
Ajde brzo ozdravi i opet na kotrljanje.
 
je istina, malo previše brijem na američke stuntere, kad mi vrag ne da mira...
 
Ma dobro dogodi se to,
ali ubuduce to radi sa potpunom opremom, a bilo bi dobro da i motor malo zastitis sa nekakvim roll barovima.

Tko zna mozda ti budes bolji i od svih onih amerikanaca.... :wink:
 
ma svaka cast to je ok samo se nemoj ubiti!!! ja imam bed za dici opce motor na zadnji, a vozim Yamahu thunderace (yzf1000r), nemam jednostavno tehniku a smješni dio je da samna motoru vec 8 godina i imam preko 60000 km napravljenih na motorima, help sa savjetom jer tebi ocigledno ide!!!
 
istina, stvarno se furaš na stuntere, alim ko što ti kažu nemoj to radit bez zaštite za motor, roll bar će ti uštedjet PUNO NOVACA! jer ako misliš da ćeš postat dobar u tome a da nebudeš padao zaboravi, zato pravac garaža i vari cijevi po motoru!
 
ja sam se na Apnu ućio vozit na zadnjem, to ti je lagano, kad se razbiješ motoru nije ništ, digneš ga i ideš dalje, na motorima koji koštaju se ne isplati to radit dok ne savladaš tehniku, a kad jedno, naućiš vozit jedan motor na zadnjem znat ćeš sve, samo se treba prilagodit!
 
A ja jucer pola dana proveo u gradu u full opremi.. umro sam doslovno.. cizme, hlace s protektorima, jakna, rukavice, kaciga.. Zaqon..
I onda kad sam sve rjesio nakon xx sati zajebancije fino buć u more.. to me spasilo.. ko nov poslje toga :mrgreen:
 
Andreas said:
A ja jucer pola dana proveo u gradu u full opremi.. umro sam doslovno.. cizme, hlace s protektorima, jakna, rukavice, kaciga.. Zaqon..
I onda kad sam sve rjesio nakon xx sati zajebancije fino buć u more.. to me spasilo.. ko nov poslje toga :mrgreen:
a oko tebe si bježe od smrada i u vodi masna mrlja :mrgreen:
 
bruno said:
J*biga, uvijek mora postojati neka budala koja nema granica i ne zna kad je dosta. Jučer sam opet poljubio asfalt. Išli smo točkarati na praznu cestu na kojoj to uvijek radimo, i nakon sat vremena zajebancije i igranja u vagi nije mi bilo dosta, nego sam ja morao probati naći highchair vagu. Vozio sam se tako 300-400 metara malo ispod vage, i vidio da mi se okretaji penju i da još nisam u vagi, koja je kod highchaira u drugoj brzini blizu "12 sati". I onda sam pretjerao s gasom i vozio se u vagi oko 2 sekunde i otišao sam predaleko i motor me prebacio, a budući da nemam nogu na kočnici nisam se mogao izvući. Pao sam s cca 140 km/h, motor je zagrebo repom, odletio ispred mene, pao na lijevi bok i nastavio kliziti nekih 100 metara, a ja također za njim. Oprema me je doslovno spasila. Pao sam na leđa, lupio glavom i izokreto se sto puta dok sam klizio po cesti, opremu sam svu razderao potpuno - od rukavica, kožne jakne s protektorima, itd. Tenisica mi se razderala (a baš sam mislio obući čizme, ali mi je bilo prevruće) i asfalt mi je napravio zgodnu rupu u lijevoj nozi iz koje je izašla litra krvi, izderao sam oba dva koljena koja su bila puna asfalta, desnu ruku, leđa i dupe, a zglob lijeve noge i lijeve ruke su mi u k*rcu i jedva ih mičem od bolova. Na motoru je puko lijevi dekl (ionako sam morao sad na 6000 mijenjati ulje), ručica mjenjača, savijena lijeva ručka volana, puko fuzić zajedno s onim "trokutom" na koji se montira, i pukla plastika repa. Začudo motor je prošao super kako je pao i s koje brzine. Eto jedna pouka svima koji ne nosite opremu. Kad skinem slike s digitalnog aparata stavit ću koju ako nekog zanima. I sad se svi lijepo iserite i recite mi kako sam glupi bahati klinjo koji misli da zna voziti a nezna...
Majstore , nema vožnje u vagi i iznad bez zadnje kocnice , , to si trebal videt na tim slikam i snimkama , ko to ne rabi kad tad najebe (i ja sam na svojoj koži to naučil ) !!!
 
jolly the roger said:
Andreas said:
A ja jucer pola dana proveo u gradu u full opremi.. umro sam doslovno.. cizme, hlace s protektorima, jakna, rukavice, kaciga.. Zaqon..
I onda kad sam sve rjesio nakon xx sati zajebancije fino buć u more.. to me spasilo.. ko nov poslje toga :mrgreen:
a oko tebe si bježe od smrada i u vodi masna mrlja :mrgreen:

Tako bi prica zvucala da si ti bio u mojim cizmama :mrgreen:
 
Andreas said:
jolly the roger said:
Andreas said:
A ja jucer pola dana proveo u gradu u full opremi.. umro sam doslovno.. cizme, hlace s protektorima, jakna, rukavice, kaciga.. Zaqon..
I onda kad sam sve rjesio nakon xx sati zajebancije fino buć u more.. to me spasilo.. ko nov poslje toga :mrgreen:
a oko tebe si bježe od smrada i u vodi masna mrlja :mrgreen:

Tako bi prica zvucala da si ti bio u mojim cizmama :mrgreen:
nit sam mačak nit nosim čizme...samo marte :mrgreen:
 
trebaju nam oklopi kakve su imali vitezovi u srednjem vijeku! nabaciš 50kg željeza na sebe i kad se sasuje frcaju iskre na sve strane, dobro bi to izgledalo po noći! :mrgreen:
 
Bitno je da si ti nama ziv :)... a taj pad nek' ti bude skola.
 
nabavi roll barove i ak vec oces 12 o'clock highchair ic radit stavi si zadnju bremzu na palac ljeve ruke (tzv. thumb brake)... uostalom, sta ja to pricam, ti to vec ionako znas :wink:
samo polako... ja uopce nekuzim kai ekipa tolko brije na te stuntove... zavoji ljudi, zavoji! za to su motori i napravljeni
 
A tek si ga složio, ma jeb.. lim, mogao si proći i gore...glavno da si ti kolko tolko čitav i da se brzo oporaviš, prije mora naravno...
 
Crash cage, frame slidere i slično kod nas ne možeš nabaviti za 636 kod nikoga, već pola godine zovem i zovem, ali svi samo obećavaju. Za yamahe di oćeš, ali kawa nigdi. Pokušao sam iz italije nabaviti preko jednog lika, ali ništa ni od toga.
Thumb brake je jako dobra stvar, samo treba to napraviti. Stari mi ionako sere kad me vidi da radim pizdarije s motorom, od prošlog pada više nisam smio to raditi, a kad bi mu reko da ću to stavljati, pito bi me šta će mi to, kad imam nožnu kočnicu. Htjeo sam ja sebi i prijenos drugi staviti -1/+2 što mi još uvijek ide na originalni lanac, ali za sve to treba love, a love nikad nema dovoljno.
 
Grawe said:
Ja ti ne bum rekel da si bahati klinjo ali mozda malo previse brijes na ove americke stuntere. To je samo moje misljenje.
Al ak imas volje za trganjem sebe i motora i love..nije bed.
Ajde brzo ozdravi i opet na kotrljanje.

STUNT 4 EVA!

zato je i odluka pala sa rsv r na tuono 8)