Recoil 4 mm?

Recoil, helicoil....isti k.....

Imam 6 i 8....tak da ti nemrem pomoc. Ali u svakom slucaju cestitam sto si uspio m4 navoj sjebat.... :mrgreen:
 
mape said:
Dali možda mislis na Heli-Coil ?

Drugi proizvođač.


EnduroLab said:
Recoil, helicoil....isti k.....

Imam 6 i 8....tak da ti nemrem pomoc. Ali u svakom slucaju cestitam sto si uspio m4 navoj sjebat.... :mrgreen:

A kao teško ga je sjebat...  8)
Ja imam 5 - 12 komplet. Ako ne nađem nikog, proširit ću na 5. Stara Nissin pumpa. Ali radije bi ostavio 4 mm.
 
Imam u firmi set ali neznam od kolko mm počne, javim sutra...
 
sjebo si na polutki ili na poklopcu ?!? ... polutka nije problem ... ima mesa .. ali ako je na poklopcu, izmjeri si dobro koliko će ti stjenke ostati ako budeš bušio rupu za "puškicu" da bi dobio ponovno M4 ... možda bolje da ideš na M5 odmah jer je manja rupa nego za "puškicu" za M4 ...  (y)
 
strasilo said:
sjebo si na polutki ili na poklopcu ?!? ... polutka nije problem ... ima mesa .. ali ako je na poklopcu, izmjeri si dobro koliko će ti stjenke ostati ako budeš bušio rupu za "puškicu" da bi dobio ponovno M4 ... možda bolje da ideš na M5 odmah jer je manja rupa nego za "puškicu" za M4 ...  (y)

Polutka je M6. Na poklopcu. Isti je k. Borer za Recoil e 4,2 mm + narezivanje, ispadne 4,5 mm. Ali tako mi ostane sve origigi i ne moram dirati poklopac. I nema straha da ce ikad vise tako iskorodirati aluminij kucista. To mi je bolja varijanta, mislim da cu sve to staviti malo na cekanje dok ne kupim set. Na Ebayu ga se nađe za 30 baksa, a ostat ce mi za ubuduce. Ionako je vjerojatnije da ces negdje sjebat M4 nego M12 koji imam  :mrgreen:

Makaza!!! Jel ima to smisla, stavljat Nissin na Bmwa?  :mrgreen:
 
James1100 said:
Polutka je M6. Na poklopcu. Isti je k. Borer za Recoil e 4,2 mm + narezivanje, ispadne 4,5 mm. Ali tako mi ostane sve origigi i ne moram dirati poklopac. I nema straha da ce ikad vise tako iskorodirati aluminij kucista. To mi je bolja varijanta, mislim da cu sve to staviti malo na cekanje dok ne kupim set. Na Ebayu ga se nađe za 30 baksa, a ostat ce mi za ubuduce. Ionako je vjerojatnije da ces negdje sjebat M4 nego M12 koji imam  :mrgreen:

Makaza!!! Jel ima to smisla, stavljat Nissin na Bmwa?  :mrgreen:

Ako je četveroklipni radijalni.....apsolutno...!!  :mrgreen:
 
Kak?  :misli: Pa ni motor nije cetveroklipni  :mrgreen:

Kakav radijalni, jebote? Kad su taj motor napravili, tek su gume postale radijalne.
 
A i dobar auzmes smo sklepali: BMW klijesta (valjda Brembo  :misli:), Nissin pumpa i Braking kocioni set. Mislim da bum testiranje vlsniku prepustil  :mrgreen:

On topic
Sve ide na cekanje, kupit cu set za M4 na jebaju pa cu imat alat za ubuduce.
 
James1100 said:
Kak?  :misli: Pa ni motor nije cetveroklipni  :mrgreen:

Kakav radijalni, jebote? Kad su taj motor napravili, tek su gume postale radijalne.

Pa upravo zato....kad gazda stisne žlajfu da zubi izađu van...  :mrgreen:
 
gepeze said:
sad znamo gdje ima za posudit  :mrgreen:

(y)
Al kupis koji feder. Bili su malo skrti.

Ovo je Vcoil, ostale navoje koje imam u jednom setu su Recoil. Ovaj mi izgleda kvalitetnije, bar je finis alata ljepsi. Cijena je tu negdje.