REGLER??????ILI......

NIKOLA-MEX

New member
najprije...POZDRAV SVIMA....Dugo se nisam javlja,nisam ni nešto posebno komentira(al sam često čitao i pratio naš forum) al evo me sad sa jednim problemom..!!!Prije nego bilo šta poduzmem volija bi čut vaše mišljenje i savjet.Prije par miseci motor mi jedva upali(TRANSALP)Nebudi lin ja se dovučem do kuće skinem akumulator a on totalno suv...Nijanci kap kiseline.Asti pomislija sam da mu ima vrimena i da mu je vrime zamine(ionako je iskrivija ćelije kad se tako osušija)ETO JA U DUĆAN TRESNEM 350 KUNCIJA,kupim novog.Eto do juče sam vozija sa tim novim kojeg sam kupija prije nepuni misec dana.Vrag ne miruje opet mi motor jedva upali...Šta je sad???Opet ja skinem akumulator(taj novi)a on više od dvi trećine suv...!!!Sve mi to bilo sumljivo zovnem susida i on sa nekim aparatom izmiri da prilikom rada agregat puni akumulator sa naponom od oko 20 VOLTI...Dal je to O.K.????Dal akumulator dobija priviše struje???Di je kvaka??Molim savjet.Unaprid fala svima ŽIVILI  :0648: :wink:
 
previše ti puni...  :wink:

normalno je do 14-14,5 V ... sve preko toga je previše...  :wink:
 
jadan aku...znam kako mu je. evo i ja sam suh već neko vrijeme  :mrgreen:
 
može ti samo neki električar iskemijati da staviš neki jeftiniji regler od auta ili tako nešto, a regler se baš i ne popravlja...  :mrgreen:
 
Promjeni regler. Orginal je skup, ali ne mora biti orginal, a ne mora biti ni nov.  :wink:






...a onda prodaj motor. Znam cijelu pricu i TI jednostavno nemas srece s tim motorom.  :(
 
GRAFIT Zahvaljujem al nevidim da ima za transalpa.Vjerojatno paše od nekog drugog Hondina agregata koji ima 600 kubika.Uostalom ima broj telefona pa se mogu raspitat.Volija bi čut (pročitat) još kakvo mišljenje.Dali ovde sa ovi zamjenski reglera pašu buže za pričvrstit na šasiju??? :D
 
Iman ja i regler i znanje i alate. Takodjer i garage. Nisan ni skup obicno tj nikad niti ne naplatin pogotovo kad se radi o hondi  Eto ssad ti kako oces
 
IRON di si Kako te mogu nać????Spašavaj Vidiš da je kod nas još ka lito.Voza bi se al hebbbbiiigga (jebiga) regler mi pripunjaje.Izgorila mi i bumbeta(svitlo) :D
 
Ne mora biti za transalpa .Jeli ti regler ima 5 žica ? Tri žute ili bijele i crnu i crvenu ?
 
Iman ja jedan hondin i jedan sperov. Oba imaju 5 zica. U biti svaki regler mora imati 5 zica
 
NIKOLA-MEX said:
Neznam točno koliko ima žica Ujutro ću vidit IRON mi je reka pomoći.Naam se da ćemo to rješit :wink: :D
Eto sve rijeseno!
...inace oni hrvatski regleri s linka su koliko cujem za preporuciti!  (y)
 
iron butt said:
Iman ja jedan hondin i jedan sperov. Oba imaju 5 zica. U biti svaki regler mora imati 5 zica

Zašto mora svaki imat 5 žica  :misli:
 
Alera Dugi said:
Eto sve rijeseno!
...inace oni hrvatski regleri s linka su koliko cujem za preporuciti!  (y)
Samo su za neke modele veći od originala, pa svakako preporučujem pitati za dimenzije prije kupnje...

Konkretno, za Pegasa ne stane na mjesto originalnog nego je bilo potrebno potražiti alternativnu lokaciju za regler...