Regler-od cega pase?

DrazenG

Member
Crkao regler na CBR600F PC31


  Od kojega motora jos pase regler

Da li pase od nsr 125, jer su na oko isti i imaju istu oznaku SH633-12??

regler.jpg
 
Stavi rebrasti, duže će potrajat. (y)
 
Bolje daj vise novca i kupi regler koji je vrhunski:
http://www.regler.sper.hr/index.htm

A ovako ispitaj ispravnost svog reglera:
https://www.youtube.com/watch?v=iX2NGUrFxVI
 
Znao sam da je Honda prije nego sam otvorio temu :mrgreen:

Iz mog iskustva naučio sam da paše samo original. Frend i ja kemijali s nekim zamjenskima koji pašu čak i po kataloškom broju ali bez upsjeha, tj pregarali su nakon 50 km. Na kraju sam kupio original polovni i sad radi.

Zaboravio sam napisat radi se od CBR 600 F4 99 g.
 
Nasao sam informacije da su na vecini hodni isti regleri i da pase sa 600f ~1990-2000, 900rr, neki vfr, nsr i sl, pa sad ni sam ne znam, tesko je naci polovan, obicno izgore prije nego sto se nesto drugo desi motoru
 
http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=400440354120&alt=web


Ovo ti je link od Hondinog ducana u Engleskoj,klikni i potrazi reglere,originali su,mene su recimo plocice izasle skoro 300 kn jeftinije i stigle su za 4 dana
 
DrazenG said:
Nasao sam informacije da su na vecini hodni isti regleri i da pase sa 600f ~1990-2000, 900rr, neki vfr, nsr i sl, pa sad ni sam ne znam, tesko je naci polovan, obicno izgore prije nego sto se nesto drugo desi motoru
Ja sam na 600F2 stavija sa 600RR (2008.), i već tri godine miran.

:neznam:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Iako se ovi u Speru kunu u kvalitetu i pouzdanost njihovih reglera, iz iskustva nisam uvjeren u isto i mogu samo reći- original je original, ma koliko mi šutjeli o tome.
Isto vrijedi i za Yusa akumulatore (Beren i ostali...)
 
Po meni, jedini problem Sperovih reglera su dimenzije.

:misli:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
thule_5689 said:
Iako se ovi u Speru kunu u kvalitetu i pouzdanost njihovih reglera, iz iskustva nisam uvjeren u isto i mogu samo reći- original je original, ma koliko mi šutjeli o tome.
Isto vrijedi i za Yusa akumulatore (Beren i ostali...)
Mislis da u Berena nisu original???
 
Možda i jesu ali tko zna kad su formirani , a na originalnim se zna nakon koliko se vremena uništavaju .
 
Yuasa akumulator koji sam kupio u Berenu je ako se ne varam Made in Malesia. Obican akumulator sa cepovima, garancija bila 6 mjeseci, imam ga na tuaregu 2 godine i nadam se da ce jos sluziti.  (y)
 
thule_5689 said:
Možda i jesu ali tko zna kad su formirani , a na originalnim se zna nakon koliko se vremena uništavaju .
Na mom je yuasa,sad bas pensan kad ovaj ode di kupiti originalni original ::)
 
Za Hondu znam da ih nakon isteka određenog roka na centralnom skladištu, uništavaju, a za ostale neznam.
 
Paše od honde dylan ili sh 150  (y)
Meni je vrisno na CBR i kako sam imao dylanicu u dijelovima probao stavit i traje već 4 godine 8)
Đek i veličina je ista jedino je kučište od aluminija i rebrasto pa se bolje hladi  (y)
 
cadjo said:
Na mom je yuasa,sad bas pensan kad ovaj ode di kupiti originalni original ::)
reka san ti di ces kupit meni evo druga godina i sve ok