Rekluse Clutch

Allpine

New member
http://rekluse.com/clutch_comparison.shtml

hm dobra fora samo koliko je trajno

http://www.youtube.com/watch?v=WqU-ABaxICA
 
Trajnost nije upitna.

To ameri strašno puše, kao i amortizere volana na hard enduro motorima.
Traži dosta navikavanja i općenito dosta visoku razinu vještine upravljanja motorom.
Imaš kod špice kupit rabljeni za ktm-a, kako čujem, jedan naš enduraš je to uzeo, nije se baš proslavio i prodaje dalje...

 
cini mi se da je dobra fora i da dosta pomogne ne zahtjevnijim terenima. ne moraš brinuti o kvacilu. samo gas
 
makazica said:
Trajnost nije upitna.

To ameri strašno puše, kao i amortizere volana na hard enduro motorima.
Traži dosta navikavanja i općenito dosta visoku razinu vještine upravljanja motorom.
Imaš kod špice kupit rabljeni za ktm-a, kako čujem, jedan naš enduraš je to uzeo, nije se baš proslavio i prodaje dalje...


ovo neki Déjà vu ...  :misli: :mrgreen:
 
Allpine said:
cini mi se da je dobra fora i da dosta pomogne ne zahtjevnijim terenima. ne moraš brinuti o kvacilu. samo gas
na spuštanju isto samo gas ?  :mrgreen:

problem je što ne koči motor  :wink:
 
strasilo said:
ovo neki Déjà vu ...  :misli: :mrgreen:

Aha.... :LOL:

markookram said:
na spuštanju isto samo gas ?  :mrgreen:

problem je što ne koči motor  :wink:

A nego kaj nego samo gas???

Je, ko da voziš cvaju, samo još gore..... :mrgreen:
 
Glupost, jedva se sad ucim da ga pri usponu piknem na kvacilo i da kvacilo koristim pri raznim oblicima voznje.

Jedino dobro za total amatersku i opustenu voznju, ali ako hocu takvu kupim si skuter 8)
 
Sip said:
Glupost, jedva se sad ucim da ga pri usponu piknem na kvacilo i da kvacilo koristim pri raznim oblicima voznje.

Jedino dobro za total amatersku i opustenu voznju, ali ako hocu takvu kupim si skuter 8)

Ma ameri se jako dobro voze s tim....
 
makazica said:
Ma ameri se jako dobro voze s tim....

Ma voze, evo filmic

http://www.youtube.com/watch?v=I5QjCogifB8&feature=related

ali di je tu brdo, kad on meni kaze tup, tup, tup i popne se :mrgreen:


Mozda jedino kad bolje razmislim, on na kraju proklizava, i dobiva bas ono sto ja radim rukom :shock: :shock:

TREBA PROBATI :mrgreen:
 
citao sam malo komentare tipa koji je stavio na exc 300 i kaze da se vozi OK i da lakse prolazi neke zahtjevnije terene jer ne mora misliti na kvacilo i da li ce mu crknuti, a kad hoce vece okretaje onda koristi kvacilo
 
makazica said:
Trajnost nije upitna.
To ameri strašno puše, kao i amortizere volana na hard enduro motorima.
Traži dosta navikavanja i općenito dosta visoku razinu vještine upravljanja motorom.
Imaš kod špice kupit rabljeni za ktm-a, kako čujem, jedan naš enduraš je to uzeo, nije se baš proslavio i prodaje dalje...

ja probah ovo i ako budem imao prilike imat ću na motoru....  (y) puno manje umara vozača jer ne čupa upravljač iz ruku .... :mrgreen:
idelano za stare i blentave vozače...  :LOL:

 
mms said:
ja probah ovo i ako budem imao prilike imat ću na motoru....  (y) puno manje umara vozača jer ne čupa upravljač iz ruku .... :mrgreen:
idelano za stare i blentave vozače...  :LOL:
a rekluse ? :mrgreen:
 
markookram said:
a rekluse ? :mrgreen:
nisam probao, ali imam otvoren um... ja sam poznati ljenjivac na mjenjaču, no mislim da mi više paše kad ja mogu malo zakuplunžit kad ja hoću... ono na zadnji četvrta ili peta...  :mrgreen:
 
mms said:
nisam probao, ali imam otvoren um... ja sam poznati ljenjivac na mjenjaču, no mislim da mi više paše kad ja mogu malo zakuplunžit kad ja hoću... ono na zadnji četvrta ili peta...  :mrgreen:
nabavi pa da i mi probamo