REMUS innovation carbon

Mayco

Member
   Izlicitirah na eBayu ovakvu stvarčicu za moj ZR7, na neviđeno jer je bilo povoljno
(cca 70 Eur)  pa ćemo pripasat...E  sad radi raznih nameta  :mrgreen:, čekam laganini ljeto da mi familija dofura to iz Švabije...
   A dotle me zanima u kojem je rangu uopće remus među proizvođačima auspuha za motore ( htio sam  Lea, Mivv-a ili Akrapa, ali recesija  :palacdolje:) te kakav zvuk mogu očekivati? (performance su mi u drugom planu osim ako su pogoršane, onda  shit)
   Ako netko ima ili je imao Remus auspuh nek napiše koju, hvala  (y)
trebat ću i dbkiller, gdje napravit?
 
Imam ja ovakav isti kao na slici po obliku, samo je moj aluminijski ...

ja sam zadovoljan i zvukom i performansama... ali ja vozim staru kantu od motora ...  :mrgreen:
 
Meni je zvuk remus auspuha za motore super,cuo na jednom zx9 i bilo je  (y) a nista vise ti neznam  :D
 
Hvala dečki  (y)

strasilo said:
Imam ja ovakav isti kao na slici po obliku, samo je moj aluminijski ...

ja sam zadovoljan i zvukom i performansama... ali ja vozim staru kantu od motora ...  :mrgreen:
Da, ima i aluminijska i karbon verzija istog auspuha.

:mrgreen: Bez obzira na god. proizvodnje i ZR7 je, tehnološki gledano, stara kanta, zato ga i volim  :wink: (y)
 
s tim što je moj aluminijski homologiran za cestu ...  (y)
 
E a ovaj nije, zato će trebat dbkiller, a za van i tehnički ostaje stock...
 
Remus se nije baš proslavio u svijetu motociklizma! Ispušne sustave za motore rade kako bi popunili i taj segment, ali ne ulažu ni približno kao npr. Yoshimura ili Akrapović!
E sad, kada kažem da se "nije proslavio", mislim da se kupnjom Remusa ništa značajno ne dobiva, ali niti gubi!
Čak mislim da se nešto sitno i izgubilo na snazi i momentu, ali za utjehu, ako se dobro sjećam, Wings je imao još veći gubitak snage od Remusa!
Naravno, trebaš biti pokretni genij da bi primjetio pad snage sa 155 ks na 154 ks!
Imaš test ispušnih sustava u jednom starom broju MotoPulsa, pa malo potraži... (y)
 
jedimaster said:
dobro je napisao jedan frend mišljenje o Remusu..."...ja sam imao Remus na Fići..."  :lolcry:

pa tako nešto i je... imao sam priliku jeftino uzet remus ful carbon ko akrapovićev heksagonal, ali šta ja znam...to mi je u istom rangu sa jagermajster naljepnicama i plavim diodama :misli:
 
Remus ti je kvalitetan auspuh ko što je kerum kvalitetan žigolo  :mrgreen:

Uz motor/ferrari izgleda super  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
IgorZ said:
pa tako nešto i je... imao sam priliku jeftino uzet remus ful carbon ko akrapovićev heksagonal, ali šta ja znam...to mi je u istom rangu sa jagermajster naljepnicama i plavim diodama :misli:

i u rangu toga što voziš ...  :LOL:
 
Ima odličan zvuk na mom SV-u.
Grand Prix
815d59d8.jpg
 
frend mi ga je ima na staroj uljari gsxf 750 motor je ima zvuk samo takav al sad jel to do aupsuha ili do samog motora jer stare suze dobro urlikaju
 
Par hexagonala u full titanium vreziji i plaštem od karbona. Vozio sam motor i prije i poslije. Ovaj sigurno nije izgubio ponije.
Meni se izgled sviđa full, a o buci da ne govorim.



 
jel ovaj touno iz splita(Goran S.),ako je ja mislin da je za prodaju,2007god,8tkm,dobra pila!
jer njegov je indentican je ovome sa slike,isto ovakvi remusi,a i motor je jedan kroz jedan!
 
passenger said:
jel ovaj touno iz splita(Goran S.),ako je ja mislin da je za prodaju,2007god,8tkm,dobra pila!
jer njegov je indentican je ovome sa slike,isto ovakvi remusi,a i motor je jedan kroz jedan!
To je taj. U pravu si na bubnju je. :wink:
 
znamo se dobro ja i on,skupa navigamo,radimo na istom brodu :mrgreen:
zato sam ga i odmah pozna motor,ko kupi ovu apriliju nece falit (y)