Reneko autodijelovi

Rene(Raptor) said:
Pošto je policija počela provoditi akcije protiv tzv. "hexona" nudim alternativu:

Osram Night Breaker

IMAG0255.jpg


picture_78744.jpg


H1 = 139kn/grt
H4 = 159,00kn/grt
H7 = 199,00kn/grt
HB3 = 255,00kn/grt
HB4 = 255,00kn/grt

za plaćanje gotovinom imate još 15% forumskog popusta na gore navedene cijene.

Rok isporuke u slučaju da nemamo na lageru je 2 tjedna.
Osvrnut cu se malo na zarulje. Dobro svijetle, stvarno daju više svijetla. U lećama im je svijetlost bijela, ne žuta kao na obićnima. Kako izgledaju u obićnom faru ne znam, jer na mojem autu su farovi s lećama. Jedina zamjerka je, i to velika, šta rikavaju jako brzo. U 7 mjeseci, na jednom faru promijenio dvije zarulje, a na drugom jednu. Radi se o H1 zaruljama.
 
night breaker je fkt dobar al stvarno prebrzo rikava :palacdolje:
 
Imao sam prije dosta godina osram silverlight ili tako nesto. Bijelo svjetlo (jedini motiv za kupovinu), h4 zarulje, mozda nesto jaci intenzitet od obicnih (ista wataza). Rikle su nakon godinu dana u razmaku od tjedan dana. Kupio ponovo i opet godina dana za obje. Ko da imaju timer za samounistenje :)
Al nisu bile skupe pa sam i treci put stavio i s njima prodao auto.
 
na motoru imam 3godine philips night vision  (y)

mozda je do Dalmatinske klime  :mrgreen:
 
Branko-ST said:
na motoru imam 3godine philips night vision  (y)

mozda je do Dalmatinske klime  :mrgreen:

Nije ista stvar, niti istog intenziteta.

Osram Night breaker nije isto kao ONB Plus, ove traju 50% duže.

Ne znam koje ste vi kupili/stavili na aute, ali sam prodao prvu seriju Plus NB-ova još prije cca 6mj i nije mi se nitko još požalio. Naravno da traju kraće od klasičnih zbog svoje snage, ali zavisi i od uporabe.

Oni koji češće pale/gase svjetla, imaju loše el. instalacije itd...njima će zasigurno kraće trajati nego nekome drugome kod koga je obratna situacija.

IMHO, ako traju 1.5-2god to je odlično za te žarulje.  (y)
 
Pitanje;
Prednji diskovi i pločice za Yarisa 2004g, D4D,francuz. Kolika bi bila cijena,popust,koji proizviđač,,,bla,bla,bla...
HVALA.
 
zlikavac said:
Osvrnut cu se malo na zarulje. Dobro svijetle, stvarno daju više svijetla. U lećama im je svijetlost bijela, ne žuta kao na obićnima. Kako izgledaju u obićnom faru ne znam, jer na mojem autu su farovi s lećama. Jedina zamjerka je, i to velika, šta rikavaju jako brzo. U 7 mjeseci, na jednom faru promijenio dvije zarulje, a na drugom jednu. Radi se o H1 zaruljama.
Oce na francuzima cesce rikavat, iz iskustva znam da na peugeotovima bilokoja zarulja krace traje nego na drugim autima. Struja ih spohebe
 
tochka said:
Oce na francuzima cesce rikavat, iz iskustva znam da na peugeotovima bilokoja zarulja krace traje nego na drugim autima. Struja ih spohebe

Kod pežoltova je problem u instalacijama farova, ne u žaruljama.
 
Po pitanju rikavanja zarulja reno megane II je champion..  :palacdolje:
 
Motul 710 oko 5L ili vise (2T full sintetika ) ?

Milos @ Galaxy S3