Reparacija vilica (izmjena semeringa) Suzuki gsxr 750

prugi206

New member
Zanima me kak se krecu cijene izmjene semeringa i ulja u vilicama za navedeni motor zvao sam u moto freak rekli su 550kn s njihovim materijalom pa me zanima jel je ta cijena pristupačna? Hvala
Lijep pozdrav :021: :D
 
100kn ulje
100 semerinzi
150 ruke
I to je onak puno :misli:
550 je too much
 
zavisi čiji su semerinzi i dal raskapa vilicu ;)
 
i zavisi jel mu dovezeš motor ili mu doneseš vilice ...  (y)
 
prugi206 said:
Zanima me kak se krecu cijene izmjene semeringa i ulja u vilicama za navedeni motor zvao sam u moto freak rekli su 550kn s njihovim materijalom pa me zanima jel je ta cijena pristupačna? Hvala
Lijep pozdrav :021: :D

Navedeni motor, GSXR 750 se radi od 85 pa do danas!
Ili imaš ramu i vilice od jednog, a papire od drugog, pa ne znaš šta imaš  :LOL:
 
kosta said:
100kn ulje
100 semerinzi
150 ruke
I to je onak puno :misli:
550 je too much

Kosta, ako radiš reparaciju vilica za tu cijenu koju si naveo, i sigurno kvalitetno, odmah me zapiši. Imam 6 motora, možda još i dobijem popust na količinu  :LOL: :LOL: :LOL:
 
gepeze said:
Navedeni motor, GSXR 750 se radi od 85 pa do danas!
Ili imaš ramu i vilice od jednog, a papire od drugog, pa ne znaš šta imaš  :LOL:
A ti si tu neki mudrijas a  (y) :LOL:
2005 godiste je motor
A nekakv sklepanac je  :misli:
 
prugi206 said:
A ti si tu neki mudrijas a  (y) :LOL:
2005 godiste je motor

550 kn po štapu ili komplet?  :LOL: :LOL: :LOL:
Kompa, iz iskustva znam da kompletna reparacija iliti servis prednjih vilica za Sukca 750 GSXR ne može koštati 550 kn.
 
Možda nisam mjerodavan ali na z750 ulje i semerinzi i ruke 150kn kod vrhunskog mehanicara, tak da mi 550 zvuči suludo.
 
Pa dobro ljudi zato pitam da mi pomognete de kupiti semeringe da ne bacam novce onda bezveze i to more zmeniti  :misli: :?
 
ako će ti za te novce to napraviti kvalitetno i kako treba, nećeš baciti novce ...  (y)

 
kosta said:
Možda nisam mjerodavan ali na z750 ulje i semerinzi i ruke 150kn kod vrhunskog mehanicara, tak da mi 550 zvuči suludo.

Ajmo sad iztjerat mak na konac.  :shock:
Semerinzi, prašinari i ulje koštaju preko 200-300 kn (malo sam napisao!!!) ako kupuješ novo. Iako sigurno ima pacijenata koji kupuju i stavljaju polovne djelove za vilice.
Sada ti budi faca i napiši koji to vrhunski majstor radi servis na vilicama za 150 kn sa novim djelovima!!!???
Baš me zanima....
 
nekakva normalna i redovna cijena za orginal semeringe+brisače, klizače, ulje i ruke je +/- 1000kn više manje za sve USD vilice ... i to sa skinutim štapovima, 550 može bit sa onim athena smećem od semeringa i polovnim uljem :mrgreen: taj isti posao za 150 kn :shock: ni ne želim pomislit šta se, kako i sa čim radi :LOL: