Reparacija vilica (izmjena semeringa) Suzuki gsxr 750

nekidan sam mjenjao na jednom Dragstaru semeninzi orginal 190 kn, brisači 220, ulje 70 kn .Motor je od rođaka i prijatelja tako da su ruke plaćenje u pivi ali ni one ne bi bile ispod 250 kn.Uglavnom uzmi orginal semeninge razlika u cijeni je mala a u kvaliteti velika  (y)
 
gepeze said:
Ajmo sad iztjerat mak na konac.  :shock:
Semerinzi, prašinari i ulje koštaju preko 200-300 kn (malo sam napisao!!!) ako kupuješ novo. Iako sigurno ima pacijenata koji kupuju i stavljaju polovne djelove za vilice.
Sada ti budi faca i napiši koji to vrhunski majstor radi servis na vilicama za 150 kn sa novim djelovima!!!???
Baš me zanima....

ma može , ima one kineske semeringe, neznam, mislim da 10 dolara koštaju komplet , izbije stare van, stavi nove i nadolije ulja kolko mu je iscurilo, bez raskapanja i čišćenja, naravno , kak je straš rekao ako mu doneseš vilice da ih nemora sam skidat  :neznam:
e sad, kaj je to za posel nebi se štela mešat, al moje, ne fala
 
ljudi, malo je bezveze moralizirati po forumima.. ;)

ljudi stavljaju šta imaju i šta mogu .... jel to uvijek OK..?  Vjerovatno nije ... ali nije ni katastrofa..

nejednom sam stavljao kineske ili ebay semeringe i ništa se ljudi nisu lošije ili manje vozili nego sa originalima .. a opet, bilo je slučajeva gdje su i originali i kinezi propišali poprilično brzo ... :neznam:

dođi po slavonskim mjestima i traži 1000+ kuna za promjenu semeringa na vilicama i uz smješak ćeš dobiti šaku u nos ... a za isti posao i Istri uz 1000kn čovjek ostavi i za ćevape jer je prošao jeftinije nego u servisu ... ;)

u dobrim danima si litru repsola za vilice mogao riješiti za manje od 70 kuna ... semeringe za 130 ... i ako ti čovjek donese vilice, 300 kuna za ruke u sat vremena posla i nije tako loše .. ;)

kako rekoh na početku .... ako ti majstor za 550 kuna napravi posao kako "bog zapovjeda" to je sasvim OK cijena ..  (y) .... ali ako će ti sfušariti, onda si bacio pare bez obzira jel to 100 ili 1000 kuna
 
Kad so otvaram tub onda mjenjam semering,klizac  I prasinara,a ne samo semering
 
Ninja said:
Kad so otvaram tub onda mjenjam semering,klizac  I prasinara,a ne samo semering

to se podrazumijeva , kao i obrada tuba ako nisu skroz glatke ;)

strasilo said:
ljudi, malo je bezveze moralizirati po forumima.. ;)

ljudi stavljaju šta imaju i šta mogu .... jel to uvijek OK..?  Vjerovatno nije ... ali nije ni katastrofa....


kako rekoh na početku .... ako ti majstor za 550 kuna napravi posao kako "bog zapovjeda" to je sasvim OK cijena ..  (y) .... ali ako će ti sfušariti, onda si bacio pare bez obzira jel to 100 ili 1000 kuna


a i to kaj veliš straš ;)