Retrovizori - preporuka ?!

alfred stokes

Active member
Daklem....evo me opet u skuter vodama  :mrgreen:
Ošo bandit i dobio u račun kymca bet & win 125

Pošto sam u prošlosti s kymcom imao dobra iskustva - ja zadovoljan  (y)
Fino je očuvan....11000 km - taman za ono za šta mi sada dvotočkaš treba
E...sada....sve 5 osim sta mu je netko maznuo oba retrovizora (nije ni čudo tvornički koštaju 600+ kn komad)

Uglavnom - u Ri sam zasad bio u moto artu i ave motorima i od zamjenskih svi drže one minijature koje jesu jeftine...al se na njih niš ne vidi
OK našao sam i jedan idealan za 150 kn koji nemaju u paru pa je otpao...oćem oba  :mrgreen:

Imate kakvu preporuku di brzo i povoljno ubost normalne retrovizore...osjećam se ko za odstrel ovako bez.....

Šta ide na piaggio grupaciju - kakav je prihvat ?
Na mom je je fi 10

 
piaggio ima m8 i m10 prihvate....u vecini slucajeva.....govorimo o klasicnim retrovizorima....oni skuplji...tipa nexus....x9....x8...itd imaju sasvim drugaciji sistem prihvata...
 
Ma ja bi obican jeftini retrovizor normalne veličine  :wink:

Jel znas možda neke okvirne cijene...ili (obzirom na tvoje iskustvo) za koji model da pitam da li imaju ?
Bilo bi najbolje prodjirat se do Trsta, pretpostavljam.....al bi mi mogli SLovenci (s pravom) zdimit kaznu za neimanje retrovizora  :mrgreen:
 
probaj kontaktirati Lavada - možda on ima neke univerzalne retrovizore, a nije ti daleko (y)
 
alfred stokes said:
Kontaktirao....izgleda da ima...ako me kiša ne spriječi predvečer idem do Labina u šoping  (y)

ajd super
javi rezultat (y)

P.S. u puli je sunčano ako ti to što pomaže što se tiće prognoze :wink:
 
Bio u Labinu...lepa butižica...gazda na mestu  (y)
Trgovali...retrovizori namontirani...skuter je sad kompletan

Zadovoljan sam sa Kymcom...samo da se naučim na ovaj manjak od 70 KS  :( :mrgreen:

Al zato troši ko upaljač....nisam još mjerio al s obzirom na pređenih cca 180 km i položaj kazaljke benzina sve mi je jasno  :D

E da...rikla mi sajla od km/h jučer....nije mi dao vrag mira pa sam ga jutros u 6 i pol išao rastavljat....da nije slučajno km/h ili puž....
Nek ostane na tomu s kvarovima i ja zadovoljan  :LOL:
 
ako zapnes imas na kozali servis od kymca,rs moto...