rgv 250 gamma POMOC!!!!!

Splico

New member
Htio bi kupiti i uvesti najnovije godiste ili novu gammu ako je to uopce moguce ! Molim bilo koga ako mi moze u tome pomoci sa nekom stranicom ili svojim znanjem ! Nacuo sam nesto da ih u Japanu jos proizvode ! Svako ko mi omoguci stupanje u kontakt sa osobom od koje mogu kupiti taj motor nagradit cu ga sa 200 eura!!!
 
Ja mislim da se najbolje raspitati kod suzuki uvoznika valjda bi oni trebali znati, još ako ponudiš takvu nagradu...slično smo ja i frend pričali ali u svezi auta koji je za tamošnje tržište.
 
Splico said:
Htio bi kupiti i uvesti najnovije godiste ili novu gammu ako je to uopce moguce ! Molim bilo koga ako mi moze u tome pomoci sa nekom stranicom ili svojim znanjem ! Nacuo sam nesto da ih u Japanu jos proizvode ! Svako ko mi omoguci stupanje u kontakt sa osobom od koje mogu kupiti taj motor nagradit cu ga sa 200 eura!!!

Mislim da je cijena kod uvoznika preko 70k kn, i mora se čekati dosta dugo(2 godine) , bar je tak bilo dok je frend pitao, ali su mu rekli da mu se to neisplati i da mu je bolje nek uzme GSX-r 600, a kao hoće baš 250 onda može i RS 250
 
Splico said:
Htio bi kupiti i uvesti najnovije godiste ili novu gammu ako je to uopce moguce ! Molim bilo koga ako mi moze u tome pomoci sa nekom stranicom ili svojim znanjem ! Nacuo sam nesto da ih u Japanu jos proizvode ! Svako ko mi omoguci stupanje u kontakt sa osobom od koje mogu kupiti taj motor nagradit cu ga sa 200 eura!!!

Splico stvarno mi te je zao. Daj prije nego se odlucis na taj potez, daj dobro promisli. Gama je jako dobar motor ali za sto. Mislis li da ce te stvarno zadovoljit preko 10 godina stara tehnologija nakon sto si vozio ZX6R-a. Bolje si kupi rabljenu Suzu koju si tako i onako htjeo ili si priusti neku novu sesticu.
 
Sasa toliko mi je taj motor u srcu i stvarno ga zelim imati i to ne za voznju nego za svoj gust da mi stoji u stanu i da se sa njim odvezem nedjeljom na cugu! "Bas kao i svi oni sta voze one motore PISS ON JAPAN"
 
Splico said:
Sasa toliko mi je taj motor u srcu i stvarno ga zelim imati i to ne za voznju nego za svoj gust da mi stoji u stanu i da se sa njim odvezem nedjeljom na cugu! "Bas kao i svi oni sta voze one motore PISS ON JAPAN"

svaka cast majstore!
 
D U C A T I Z I V I V J E C N O ! ! ! Pisam na sve sta je ZUTO!!!!!!
 
Splico, ako hoces mogu ja nazvat decke u japan od kojih sam ja nabavljao dijelove za svog Gt-a pa provjerim..
 
Sasa MK Motori said:
Splico said:
D U C A T I Z I V I V J E C N O ! ! ! Pisam na sve sta je ZUTO!!!!!!

Zivi, zivi, ali pretezno po servisima :D :D

Nisam protiv dukatija, ali šala je :mrgreen: !

Inache, Splitsone, želim ti da nabaviš makinju!
 
Splico said:
D U C A T I Z I V I V J E C N O ! ! ! Pisam na sve sta je ZUTO!!!!!!

Pa i ako je samo žute boje? :mrgreen:
 
novagamma5.jpg
novagamma6.jpg