RGV 250 -VS- RS 250

Kad bi kupova, radije bi...

  • RGV 250

    Votes: 0 0.0%
  • RS 250

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .

Zildjian

Active member
znate o kojima se motorima radi, zato da vidim malo dojmove i misljenja, pohvale i pokude..... sve dopusteno. :D
 
Novo je moguće samo RS250 , ali kao rabljeno apsolutno RGV250 iako su mašine iste !!! :D :D :D :D
 
Točno ! Odnosno Rotax prepisao Suzuki ! :wink:
 
prvo i prvo, nije rotax nis prepisivo (imali su salabahter al ih je bilo strah ga izvadit pa su dobili kec) nego je u rs-u suzuki masina.
drugo i ... ma znate kak to ide... rg 500 je bio i za cestu, yebacki stroj, neki englezi njegovu dusu presadili u rs-ovo tijelo... :wink:
 
Za mladju publiku samo da napišem da je 1983-1987 cca bila ekspanzija replika cestovnih trkaćih 2T motocikala ! Suzuki je napravio RGV 250 i RGV500 Gamma , Yamaha je imala najprije ( još krajem 70-tih ) zračno hlađene RD125, RD250 i RD350 , da bi u 80-tim izbacila iste motore ali vodeno hlađene i poznati RD500. Honda je najveći 2T napravila 83 i to NS400R ( tri cilindra u V ) vodeno hlađena replika F.Spencera tadašnjeg prvaka svijeta u klasi 500 i 250 ! Postojala je i NSR250R ( 2 cilindra ) i dobro poznati NS125R i NSR125 ! Kawasaki je u 70-tim radio KH seriju od 125,250,400,500 i 750 ccm sve 2-taktno i paralelno 4t,a krajem 80-tim i početkom 90-tih godinama imao vrlo rijedak KR1 i KR1S 250 ccm vodeno hlađen motocikl , takođe replika trkaćeg ! :D :D :D :D
 
ZWER said:
A MALO TI JE BILA ONA OD 150 SETI SE SAMO ONE LEPE KOPRIVICE IZ VRUJICA
Ovo je mala zajebancija na moj racun.Imao sam Yamahu TZM 150 , ni 40 konja, ipravio sam jednu krivinu i zavrsio u koprivama.Ziv sam se ispekao
 
Dirty said:
Ovo je mala zajebancija na moj racun.Imao sam Yamahu TZM 150 , ni 40 konja, ipravio sam jednu krivinu i zavrsio u koprivama.Ziv sam se ispekao
Wahahahahhahahahahahahah :) :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Zildjian said:
znate o kojima se motorima radi, zato da vidim malo dojmove i misljenja, pohvale i pokude..... sve dopusteno. :D

Ja osobno bi TZR 250 ili KR 1 S
 
TZR-ka definitivno spada u moj potpis :mrgreen:
al opet, svaki put kad taj motor sretnem oko srca mi bude toplo... ah sta cu si, cvajo fan 4 ever! :wink:
 
za sve sam od ovoga gore cuo samo nisam za nsr-ku 400 sa 3 cilindra. mora da leti... inace patim od svega dvotaktnoga :D