Riga vatru

alcatraz

Member
Juce sam skinuo auspuh sa xt-a, mora na varenje.I ajd reko da upalim malo bez auspuha,cisto zbog susjeda kad imam sta i vidjeti...
Iz cilindara sjeva plavi plamen :misli:
Da cujem vasa misljenja.
 
Ne mogu na poslu otvoriti tvoj filmić,ali..
A kaj si očekivao?
Pa da skineš spuh sa većine motora,drito iz cilindra ti ide plamen,a tebe muči to kaj je plavi ili to kaj ide plamen?
 
Pa to je normalna stvar, vidiš plamen od sagorijevanja !!!
 
samo ga ti pali bez grana,,,,,daj jos malo gas pa da ti karike ispucaju,,,, :palacdolje:
a kaj u cilindru nema "vatre" ??onda valjda i vatra izlazi iz njega,......zasto se grane na izlazu iz cilinra uvijek uzare kad neko maltretira motor!?
meni bi bilo zal to raditi motoru...ajde bez topa OK,ali bez grana!¨? :misli:

:jesus:
 
Nemojte odmah čovjeka ubit u pojam,zato i jesu forumi da raspravljamo na njima.
Samo pitaj  (y)

 
cool, ima li tko slicnih filmica?
 
alcatraz said:
Juce sam skinuo auspuh sa xt-a, mora na varenje.I ajd reko da upalim malo bez auspuha,cisto zbog susjeda kad imam sta i vidjeti...
Iz cilindara sjeva plavi plamen :misli:
Da cujem vasa misljenja.

Sjebo si klip,ako si ga bez grane turirao :palacdolje:
 
nije se nis sjebalo,radilo se o 2 paljena motora po par sekundi.Moram priznati da nisam ocekivao toliki plamen,to mi se cini kao da se previse neupotrebljene energije baci kroz auspuh......
 
alcatraz said:
Juce sam skinuo auspuh sa xt-a, mora na varenje.I ajd reko da upalim malo bez auspuha,cisto zbog susjeda kad imam sta i vidjeti...
Iz cilindara sjeva plavi plamen :misli:
Da cujem vasa misljenja.
moje mišljenje je da nemaš motor već AŽDAJU!
 
GIXER said:
Pa to je normalna stvar, vidiš plamen od sagorijevanja !!!
jamačno, pa što se događa u cilindru nego explozija goriva? Možda ipak aždaja.... :wink:
 
alcatraz said:
to mi se cini kao da se previse neupotrebljene energije baci kroz auspuh......

rijesis li taj problem biti ces JAAAAAAAKOOOOOOO bogat covjek