Riječani UMAG subota 13.V

Status
Not open for further replies.
vukopas_dusan said:
izgleda da ce se za umag ici u dvije skupine, ekipa sa djecom kod kuce predvecer i oni koji su solo u 12. dajte odredite dva termina jer izgleda da nas dosta planira ici predvecer pa da ne dolazimo u razmacima od 15 min  (y)
duško nema dva termina,kakav bi to bio dogovor??
možemo dogovarati pokret za 10 ili 11 ili 12 sati..
ako krečeš navečer ne ideš na skup nego na koncert leta,a nagledao sam ih se...
defile nebi trebalo propustiti,kao ni geparduše koje NE svijetle u mraku..

 
Mrs.O said:
Znači Gatto čekamo te na OMV. Eto i mi čekamo potvrdu za 10:00.
i mi čekamo gatta kao i uvjek  :wink:
naš jedini vjerni zagrebčanin,pozdrav  (y)
potvrda?možda se storm malo izletio sa prijedlogom u 10 ali ako većini odgovara zašto ne.
nemoramo tamo čamiti,možemo napraviti lijep đir.ali onda nećemo voziti sa ostalima koji dođu na omv (zg npr.)
 
king said:
Ljudi pa 10 je prerano :mrgreen:
Mi iz ZG-a krecemo oko 10 pa se valjda pridruzimo skupini koja krece u 12 (y)
Zvao sam Denisa iz Starih rokera i veli da ima dosta slobodnih bungalova (y)

super za bungalove (y)
ajde onda cemo zajedno do tamo.. :)
 
Vukopas said:
ja ću vjerojatno krenuti u 17.00..u 10 nestignem jbga grrrrrrrrrrrr...i vraćam se navečer,pa ako tko nastigne sa vama u 10 nek se pridruži..
pa ti ideš samo na cugu?
 
Stormbringer said:
pa sta neces kampirat? :?: jer ako :drunk: ili te ceka  :pila:
PROMJENA PLANA  (y)
Ako se kreće u 12.00 stignem sa vama(da nebi bilo  :chainsaw:)  (y),a mislim da bi to bilo u redu pošto vidim da dosta zagrebčana bi došlo na omw u podne..pa ajmo onda svi u kolonu pa gluhi telefon do Umaga  (y)i taman se pridružimo defileu.
 
Vukopas said:
PROMJENA PLANA  (y)
Ako se kreće u 12.00 stignem sa vama(da nebi bilo  :chainsaw:)  (y),a mislim da bi to bilo u redu pošto vidim da dosta zagrebčana bi došlo na omw u podne..pa ajmo onda svi u kolonu pa gluhi telefon do Umaga  (y)i taman se pridružimo defileu.

ok, ako ne mozes prije, mi cemo se prilagoditi i krenuti u podne  (y), a na taj nacin se izbjegne i  :pila: :chainsaw: :vidiga:
 
Stormbringer said:
ok, ako ne mozes prije, mi cemo se prilagoditi i krenuti u podne  (y), a na taj nacin se izbjegne i  :pila: :chainsaw: :vidiga:
jako dobro stormi  :piva: al ćemo se  :drunk: :drunk:
 
onda ce se purgeri potrudit da ne zajebu :mrgreen:
vidimo se u 12 na OMV-u (y)
 
RAZGOVORI I KONZULTACIJE SU IPAK REZULTIRALE: POKRET JE U 12 SA OMV-a
jedni bi prije drugi puno kasnije,.. ovo vrijeme je optimalno i zbog ekipe koja dolazi iz zagreba i želi se voziti s nama  (pogotovo kad duguju pivu  :wink: ) 

gledajte da dođete malo ranije da se krene čim purgeri stignu,tko kasni neka ganja
 
dakle, idemo u 12. pošto se očekuje znatan broj polaznika, molim sve koji trebaju pumpati gume da dođu u 7 ujutro ne bi li svi napumpali gume do polaska koji je dogovoren za 12 sati (dvanaest sati).
 
ista je stvar sa tankanjem i kavom ako im se pije...
 
još je samo dilema kuda da idemo,preko učke na buzet  (y)
ili nekim drugim putom
 
ja bih (i 'moji') da se ide spomentuom rutom jer to nije dosadna vožnja.
..kao što ovi iz zagreba dolaze starom cestom..no ako većina odluči idemo
bilo kuda  :misli:
 
Vukopas said:
to je to! preko učke i buzeta. Rješeno (y)
..čekam kinga da mi se javi da se dogovorimo...
 
Vukopas said:
to je to! preko učke i buzeta. Rješeno (y)

ucka + buzet ok  (y)
 
Ako netko zakasni :oops: moje društvo kreće u 2. Propustiti ćemo đir, ali neki noćas rade noćnu smjenu pa nema teorije da krenemo prije ako želimo ići svi skupa. Naravno, isto sa OMV-a, počet ćemo se nalaziti od 1 i u 2 je pokret! :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.