Riječka ekipa - produženi vikend 15. - 18.06.

Status
Not open for further replies.

Chico

Member
Pošto je tema za Paklenicu dosegla 8 stranica i vodi se više od jedne priče, molim ovdje konkretne prijedloge gdje, tko i kada bi ovaj vikend krenuo u neki malo duži đir.
Ja spajam blagdan i vikend tako da bi bilo super kada bi se bar okvirno nešto dogovorili do sutra u 5 jer poslije idem za Ri gdje nemam pristup internetu.
Prognoza za Rijeku je sunčano do ponedjeljka.  (y)
 
Chico said:
Pošto je tema za Paklenicu dosegla 8 stranica i vodi se više od jedne priče, molim ovdje konkretne prijedloge gdje, tko i kada bi ovaj vikend krenuo u neki malo duži đir.
Ja spajam blagdan i vikend tako da bi bilo super kada bi se bar okvirno nešto dogovorili do sutra u 5 jer poslije idem za Ri gdje nemam pristup internetu.
Prognoza za Rijeku je sunčano do ponedjeljka.  (y)

Bok!
Za Paklenicu bi krenuli u subotu. Okupljanje i uvježbavanje plesa koji ćemo izvesti prilikom osvajanja planinarskog doma vježbamo do maksimalno 9, te krećemo sa južnog OMV-a. (Vrata Jadrana).

Pozdrav i vidimo se....
 
SaleKT said:
ma doleti do mene pa si provjeri poruke od cura ak nemaš već doma net :jesus: :jesus:
Pizdek, tebi ću stvarno morat noge &"#!%  :jesus: 



Hrki, znaš možda rutu koja je planirana? I gdje je taj planinarski dom?
 
Chico said:
Pizdek, tebi ću stvarno morat noge &"#!%   :jesus: 



Hrki, znaš možda rutu koja je planirana? I gdje je taj planinarski dom?

evo ti prilike u subotu, jel idemo?
nadam se da će ovaj put bit bolje vrijeme (y) :moli:
 
Streetfighter said:
ja sam za (y)
al šta nije u 9 sa omv malo kasno? zasto ne 8?sta bi pili u petak a? :mrgreen:



zato je Chico napisao valjda, znaš da se uvijek razbije petkom na narodnjacima :jesus: :jesus: :jesus:
 
nađimo se u 8, pa ako budemo već obrijani i nabrijani, krećemo odmah....
 
SaleKT said:
zato je Chico napisao valjda, znaš da se uvijek razbije petkom na narodnjacima :jesus: :jesus: :jesus:

Zemljak jedan, ako me ikada vidiš na narodnjacima, imaš moju dozvolu da me po kratkom postupku :uzi: :drunk:

Imam u subotu neku feštu na Cresu, tako da ne znam da li ću ić, ali javim Saši u svakom slučaju.
Pozdrav
 
Status
Not open for further replies.