Rijeka-Dućan na Turniću

Pedrosa

New member
Čuo sam priče da ime negdje ispod Tuš-a dućan sa motoopremom i navodno da imaju Dainese,pa ako netko zna šta više?
 
mislim da ti u onom scooter space-u (pored rutinga) imaju dainese (znam da su imali kisno odijelo, pa valjda imaju asortiman cijeli)... (y)

aa ispod tusa je butiga otvorena prosli mjesec mislim, bilo u novom listu i moto pulsu..  8)
 
U ulici ispod Tuša prema Turniću, u onoj rupi ispod nivoa ulice, di je dućan špina. Novi dućan. Imaju Shoei, dosta opreme i prodaju one kineske motor (maocetung ?)  :mrgreen:
 
AHA KOD PIZZERIE VAN GOGH!!!imaju dobar izbor opreme (y) jedan od boljih u RIJECI :D
 
thule_5689 said:
imaju Dainese, moj stari upecao kombinezon tamo..  (y)
i jel imaju šta od ostalog asortimana,majice i ta sranja...
digo neke pare na kladi pa nek se potroši  :mrgreen:
 
Pedrosa said:
i jel imaju šta od ostalog asortimana,majice i ta sranja...
digo neke pare na kladi pa nek se potroši  :mrgreen:

ima poprilicno sirok asortiman i ducan je zaista lijepo opremljen i popunjen.
Po izgledu sigurno najljepsi u Rijeci i okolici. Ima Suomy, M-Tech, Alpinestars......
U svakom slucaju treba bacit pogled unutra. (y)
 
Čini mi se da im je ipak (po)veća marža. Cijene su dosta visoke!
Inače to ti je u Antuna Barca 7.
 
Bleki said:
Čini mi se da im je ipak (po)veća marža. Cijene su dosta visoke!
Inače to ti je u Antuna Barca 7.
zato se treba znat cjenkat..  (y) moj stari je pravi trgovac što se tiče toga.. proslogodišnji Daineseov kombinezon na popustu - 4300kn, on ga je uzeo za 3400kn..  :jesus: :jesus: :jesus: nemojte padat na napisanu cijenu.. cjenkajte se...  (y)
 
thule_5689 said:
zato se treba znat cjenkat..  (y) moj stari je pravi trgovac što se tiče toga.. proslogodišnji Daineseov kombinezon na popustu - 4300kn, on ga je uzeo za 3400kn..  :jesus: :jesus: :jesus: nemojte padat na napisanu cijenu.. cjenkajte se...  (y)

jednodijelni ili dvodijelni??
 
thule_5689 said:
zato se treba znat cjenkat..  (y) moj stari je pravi trgovac što se tiče toga.. proslogodišnji Daineseov kombinezon na popustu - 4300kn, on ga je uzeo za 3400kn..  :jesus: :jesus: :jesus: nemojte padat na napisanu cijenu.. cjenkajte se...  (y)

Znas kak se kaze - "Ne mozes cigana prevariti..."
Isto tako nisu oni osli u minus radi tog kombija ;)