Rijeka - poginuo Goran Biondić

Status
Not open for further replies.

Sphinx

New member
Evo pije sat vremena ispred moje kuće u Rijeci sudar i motorista naj.....!!! Uglavnom ide bus iz njega mali kamion, pa tip na motoru vozi novu cbr 1000, iz njega naletio tip u starom golfu i pokupio motoristu odostraga.
Motorista poletio i puko prsima u zadnju stranu od kamiona. Nisam vidio šta je bilo s motoristom ali ga je hitna odvezla. Motoru podignut cijeli zadnji kraj i malo plastike slomnjene. Jebem ti vozače u takvim starim kramama koji voze ko luđaci.
 
Pa sad sam pričao s tipom koji je vozio kamion i rekao je da je dečko na operaciji, inače kako ga je golf pokupio tako ga je zanio i bočno s motorom ga zabio u kamion, malo sam pogrješio.
 
Na zalost........ :(

U PROMETNOJ nesreći koja se u srijedu dogodila u Rijeci smrtno je stradao vozač motocikla G.B. na kojega automobilom naletio D.B.
Nesreća se dogodila oko 19.15 sati u Jadranićveoj ulici gdje je D.B. prebrzo vozio. U jedom je trenutku naišao na G.B. koji je bez vozačke dozvole upravljao motociklom.
Od siline udarca nesretni je motociklist odbačen u zadnji dio teretnog vozila koje se nalazio pred njim, nakon čega je pao na kolnik.
Teško ozlijeđeni motociklist od zadobivenih je ozljeda preminuo u Općoj bolnici na Sušaku.

 
Iz pieteta prema žrtvi devetnaestgodišnjem Goranu Biondiću koji je na bizaran al tragičan način okončao svoj premladi život nanovo sam otvorio ovu temu jer smatram da je :
- nekulturno i nepristojno prema žrtvi i prema njegovim bližnjim zatvaranje posta u kojem se spominju samo inicijali 
  poginulog dečka
iako su njegovim imenom ispisane stranice i stranice osmrtnica.
Ljudi moji riječ je o čovjeku a ne o slovima.

Molio bi moderatore i sve koji nažalost pišu ovakve postove da ubuduće vode računa o tome da je riječ o našim poginulim kolegama, ljudima kojima mahnemo kod mimoilaženja, ljudima koje znamo il neznamo, nema veze, ali riječ je o ljudima, stoga nemojte zatvarati teme prije nego se ispišu njihova imena.

Ovog mladog riječana nisam poznavao ali me njegovo "ubojstvo" (drugačije nemogu to nazvati) jednostavno pogodilo, a može služiti i kao opomena svima koji čitaju ove stranice i vozačima motora i auta.

 
 
Status
Not open for further replies.