Rijeka , servis Kawasaki

SaleKT

New member
Kako sam se nedavno doselio u Rijeku, zanima me koji je u Rijeci ili okolici najbolji serviser za Kawu
 
Definitivno " MALI MOTO" d.o.o imaš  na kastvu - Rubeši 9  TEL.691-640
ili Lovran -Lokva 23.a tel 293-826
Ja sam bio na Rubešima i zadovoljn sam bio sa uslugom i poslom. (y)
 
Još jednom molim odgovor na prvo postavljeno pitanje. Je se nešto promijenilo? Ima koji novi?

Di je najbolje ić?
 
jedina promjena je sto vise nema mali moto na rubesima ovaj u lovranu je jos uvijek tamo i af motori su jos uviejk na pehlinu...
 
Chico said:
Još jednom molim odgovor na prvo postavljeno pitanje. Je se nešto promijenilo? Ima koji novi?

Di je najbolje ić?

servise sad radi i đino motori u jušićima, ali mislim da ti je mali moto u lovranu najbolji
 
Đinota zaobiđi...
 
neznam što je sa malim motom,pošto je Mladen na friško polomljen  :? :misli:
 
Vukopas said:
neznam što je sa malim motom,pošto je Mladen na friško polomljen  :? :misli:
od kad je mali moto od mladena  i od kad je on glavni mehanicar
 
za đinota ne znam,ali s malim motom u lovranu imam grozna iskustva...

frandu je nešto lupalo u motoru,dogovorili se s njima da će ga oni napraviti,dovezli mi motor s kombijem,istovarili ga....ovi nazvali nakon tjedan dana da treba nabaviti zatezače razvoda i lance razvoda,za to se puknulo skoro 1800kn (a nije trebalo,jer su otišle karike ) i nakom mjesec i dvadeset dana majstori promijenili ulje i zavidali nove zatezače (posao od 15 min ) i nisu riješili nikakav problem...motor još zaruzinavio od kiše i stajanja....i onda je počela filozofija....oni bi milju kuna za ruke....a motor lupa ko i prije.....pa natezanje....pa kao trebalo bi ga cijeloga rastaviti ...za to su tražili ,pazi ovo, 3500kn....samo za ruke....zaključili smo da je nako tu debelo lud i odjebali ih....na kraju je onaj bradonja na vežici (svaka mu čast) koji radi u garaži i prodaje ulja i zongšene,moto start, valjda napravi sve za 1500kn (rastavio i sastavui cijelu mašinu,takoreć generalka) još i cijena ulja u tome.....dakle mali maoto lovran,totalna pušiona       

ja bi kavu furao u kms
 
foxy said:
od kad je mali moto od mladena  i od kad je on glavni mehanicar
Moj dojam je da je on nekako pedantniji kad se o MM radi....
Nije da sam imao negativna iskustva s Lovranom, ali on mi djeluje pažlivije....možda se varam, nije tu bilo nekih velikih radova.....
Sad imam suzukija, pa više ne idem na servis u MM
:mrgreen:
 
Vukopas said:
neznam što je sa malim motom,pošto je Mladen na friško polomljen  :? :misli:

Koji je Mladen?  :misli:

Roland i Cvetko su u servisu u Lovranu, za Mladena prvi put čujem...
 
Vidi se da si frižak i da ti je Lovran bliže  :mrgreen:
Mladen, on plav, zelena desetka, prije je držao MM u Kastvu (mislim ne znam kakvi su vlasnički odnosi, al je bio nekakav glavni gore i mehaničar) Sad bude na Vežicu u dućanu uglavnom.....
 
Pa ono frižak, i ne baš, servisirao sam ja i skutera u MM-u nekad, i sada zvjerkicu...


Aha, znam onda ako je na Vežici. Nisam pojma imao da je on bio u servisu gore u Rubešima. Gore nikad nisam bio u trgovini/servisu.



Hvala što si me prosvjetlio  (y)
 
foxy said:
od kad je mali moto od mladena  i od kad je on glavni mehanicar
nisan rekal da je od Mladena,a glavni mehaničar je bil,a ki je sada neznan,va lovran i tako ne hodin,osim montirat gume,i balansirat.

ala nas malo prosvetli kad znaš..
 
Vukopas said:
nisan rekal da je od Mladena,a glavni mehaničar je bil,a ki je sada neznan,va lovran i tako ne hodin,osim montirat gume,i balansirat.

ala nas malo prosvetli kad znaš..
bil je glavni mehanicar u rubešima ,glavni i jedini,vlasnik prostora nikad malog mota,sad je na vežici a tamo nemaju servis .Cvele je od uvjek glavni mehanicar a Roland vlasnik
 
bene  (y)
sad znamo se bitno,i nebitno  (y)

btw.imaš ki levi šalter na volanu  :misli: