rijeka-slapovi krke-rijeka

beeny

New member
Vec se par godin spremamo obici slapove krke i nikako, evo svanuo je i taj dan pokret 05:00 jutro izmisljeno za voznju, obisli Biograd N/M,  Sibenik, kupali se u Sukosanu, setnja po Zadru,i nocna kava Starigrad paklenica, napravili 690 km a evo i par slikica:









 
Dobra destinacija za ljetnu vrućinu, ali kak ste izdržali vrućinu na motoru do tamo?
 
Si bil sam?  Sve jedan dan?
Inace super    (y)
 
forinho djir, a na slapovima sam bio 2 puta tako da znam da je i destinacija lijepa...  (y)
 
majle said:
se to neki djir masovnih razmjera sprema ili ???  :wink:
ide se na .. pridružite se  (y)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,63429.0.html
 
:misli: kako da svima odgovorim da bilo je vruce ali smo dobar dio prosli rano, ozalj ce doc na red (y), bili smo ja i moja bolja  polovica  :D
 
Lip đir. Šteta šta se nisi javio mogli ste viditi i malo više od službenih slapova. Ima tamo uokolo još lipih vidika i serpentina. Ništa ostavit ćemo to za drugi put pa se slobodno javi!
 
floyd said:
Lip đir. Šteta šta se nisi javio mogli ste viditi i malo više od službenih slapova. Ima tamo uokolo još lipih vidika i serpentina. Ništa ostavit ćemo to za drugi put pa se slobodno javi!

  (y)  znam da ima jos dosta toga vidjet  (y) sljedeci put se najavimo :D
 
Važi! Bilo bi mi drago da zajedno napravimo neki đir, a i ne morate navrat-nanos ići nazad jer ima kod mene mjesta za prenoćiti (samo da završi ova *ebena sezona).Šaljem ti broj mob. na PP. (y)