Rijeka, Zadar, Pag i Rijeka

beeny

New member
Krenusmo napokon na dir do Paga koji smo dogovarali ja i fredi dugo, sve sutra i tako se oduzilo , no da ne duljim ima i par slikica a ostale ce dodat i fredi.





morali nesto i prigrist


motanje poslje klope

Zrce i nije neka guzva


povratak

 
beeny said:
Krenusmo napokon na dir do Paga koji smo dogovarali ja i fredi dugo, sve sutra i tako se oduzilo , no da ne duljim ima i par slikica a ostale ce dodat i fredi.
ljep djir..i sunčano vam je bilo  (y)
mogli bi drugi puta takav put staviti u najavu  (y)
 
Više manje put je ispao,kao iz vedra neba.Pošto je vrijeme dosta loše, nismo planirali datum,nego subotu u jutro smo se čuli na tel. i dogovorili za put.
Krenuli smo oko 10 00 sati .Bura je dosta puhala,pogotovo oko Senja i sve do poslije Karlobaga.U početku je bilo dosta oblačno,no kako smo išli prema jugu,sve sunčanije i toplije.Gužva skoro nikakva,sami Česi i Slovenci.Cesta do Karlobaga normalna,poslije Karlobaga jedan dio potpuno nov i savršen,ali nažalost samo desetak kilometara.PosliJe cesta katastrofa,sva raskopana i puna pjeska,čak su neke dionice bile samo u jednom smjeru, i tako sve do pred Maslenicu.
Sam Pag prošli u cca tri sata.Bili na Zrću,katastrofa,plaža skoro prazna,vjerovatno samo domaći,stranaca jako malo u biti dosta pusto i prazno.Vidjeli desetak motorista i to uglavnom stranaca.
Nazad išli trajektom ,pa polako doma.


(Powered by frubar.net)





 
Lipo,lipo, vozamo se!    (y)
 
fredi said:
Sam Pag prošli u cca tri sata.Bili na Zrću,katastrofa,plaža skoro prazna,vjerovatno samo domaći,stranaca jako malo u biti dosta pusto i prazno.Vidjeli desetak motorista i to uglavnom stranaca.
Nazad išli trajektom ,pa polako doma.

A kaj bi ti, gledal mlade komade? Ne ide to tak  :mrgreen: Ajde, bar vam je vrijeme bilo naklonjeno