Rijeka

vlucic

Active member
Grill Lovorka
Rujevica 6 (iznad Rijeke)
narudzbe i rezervacije na 051/260-244

Klopa nevidjeno dobra...

(y)
 
"Dopolavoro" se na 1000 m nadmorske visine, na staroj cesti preko Učke, 15 km od Opatije, nekoliko metara prije skretanja na cestu koja vodi na sami vrh..
Jeleni, medvjedi, tartufi, svega ima, a cijene nistu strašne.
http://www.appleby.net/restaurants/dopolavoro.html

51414 Icici, Ucka 9, Croatia
Tel: +385 (0)51 / 299-070
 
''Vagabundina koliba'' - cca 850 m nadmorske visine
Na cesti Bribir  - Lič cca 20 km od Bribira (kraj Crikvenice)
Odličan gulaš od divljači s njokima, ostala mesna jela i jela od prirodnog bilja (polpete od kopriva su za 10)
Ni kolači nisu za bacit :mrgreen:
Ukratko moje tople preporuke

Evo i par slika
http://www.tz-vinodol.hr/hrvatski/html/_____vagabundina_koliba.html

Gazde su stari planinari i smještaj je jeftin - doduše kao šta vidite na slikama nema komfora, al je čisto i atmosfera je za 5

Gore nema struje/telefona ni signala za mob. tako da ne mogu dat takav kontakt, ali ako nekoga interesira ja sam na raspolaganju za to riješit jer po ljetu zna bit krcato pa se dobro naručit a i ja sam uvijek spreman za lokalni đir jer stvarno ima lijepih cestica na koje ćete samio teško naletit ;)

 
Da ne bi ispao smiješan,

kad se skineš s naplatnih kućica, kreneš na Grobnik, skreneš desno i voziš se usporedo s autoputom prema Rijeci, gledaš lijevo i nakon 500 tinjak m si tu. Birc je pravi šljakerski, 25-35 kn gotova jela, cuga mineralna 0,5 l 7 kn, vopi 10 kn, uvijek je svježa klopa, iako birc nije "mramor kamen i željezo" topla preporuka.....
Iako to vrlo verovatno i znate budući da je blizu Grobnika zove se PUTNIKU ili K PUTNIKU.

Budući da sam često okolo (nažalost ne na motoru) držim se starog pravila; STANI TAMO GDJE SU KAMIONI
 
Chimpa said:
sorry, ali ne znam di je to .. mozda da stavis adresu, broj telefona, web stranu .. nesto po cemu bi se Putnik lakse nasao

tnx

Starom cestom Zg - Ri, ne skreći desno na Motodrom ispod mosta (kod naplatnih kućica), produzi ravno prema Sobolima/Čavlima, i nakon parsto metara jedna jedina kuća sa lijeve strane, pršnjavo parkiralište, i tu si.

Ili ako želiš sa Grobnika (Motodroma), prođi ispod mosta, skreni desno i vozi kao već prije opisano.

http://kvarner.kcs.hr/cms/index.php?option=com_docman&task=doc_view&gid=22&Itemid=33

Mislim da je ovo njihova adresa i broj (iz tel. imenika).

PUTNIKU , Krčma vl. Saršon Zdravko
51219 Soboli, Soboli 48
(051) 259 524
GOSTIONICA
 
Ako ste na Grobniku napravite đir do grada Grobnika.Gore je dobra konoba,zove se GROBNIČKI KAŠTEL.
Klopa je odlična,cijene normalne,a vjerujte pogled sa kule je predivan. :klopa: 
 
Grill Zona

Kantrida
Kod dvorane 3. maja


klopa strašna
čevapi
pljeske
ražnjići
gravče
punjeno sa svim i svačim
cijene revijalne
:wink:
 
Vampirella said:
Di je to tocno kod 3. maja?
Nekoliko ljudi me pitalo di i kamo u Rijeci, pa im nisam znala reci, a taj dio mi nije bas poznat....

:misli:

skreneš kod stadiona na Kanridi dolje i ideš cestom skoro do kraja, sa desne strane pokraj dvorane koju ne možeš fulat
 
Kad se spustite u Rijeku uz rijecinu ispod nadvoznjaka je gablec ili marenda restoran. Jako je dobro samo cijena ne sjecam...
 
crikvenica
na ulazu, odmah nakon pumpe, pizzeria, mislim da je ime Duga
pizze odlične, cijene isto!
 
pizze- pizzeria na bazenu (kantrida) apsolutni pobjednik
paste ( pogotovo pasta sa skampima;) ) kokolo zamet
ribe- jeftino i solidno - maretina viskovo i cak na gornjem zametu blizu starog groblja ima jedna konoba- ugor ili tako nesto, bo - riba odlicna!!!!
cevapi - marun (rujevica) ili batista (zamet)
 
Mislim da su u hotelu kontinental i neboder najpovoljnije cijene nocenja ( ako se to moze nazvati povoljnim :misli: ) sto se hotela tice.

Imaju i neka 2 hostela; jedan je na pecinama, a drugi na marceljima ako se ne varam.

Ovaj na pecinama: Šetalište XIII. divizije 23 i cijene su skroz ok valjda
Evo i link
http://www.tz-rijeka.hr/gdjeodsjesti_rijeka.asp

Za ovo na marceljima (ako je tamo) cu se raspitat pa javim!

Sto se tice hrane- slazem se s brundom
 
za one koji putuju PREKO,a ne kroz učku..

u Veprincu, odmah nakon izlaska sa brze ceste za tunel, restoran AURORA...hrana ooooodlična!
cijene bolje nego u Dopolavoru (koji je na vrhu)..
 
SM Blade said:
za one koji putuju PREKO,a ne kroz učku..

u Veprincu, odmah nakon izlaska sa brze ceste za tunel, restoran AURORA...hrana ooooodlična!
cijene bolje nego u Dopolavoru (koji je na vrhu)..

Aurora je bila stvarno super restoran (jedna napomena, tamo ne primaju nikakve kartice), imali su ogromne porcije za ne puno novaca. Unazad godinu dana cijene su im porasle, a porcije se smanjile. Zadnji put kad smo bili meni je bilo dovoljno, ali muz je samo tuzno gledao kad je pojeo svoje (nije mrga, mrsav je)  :shock:

 
Draga di Lovrana, iznad Medveje..
Skuplje malo, ali pogled i hrana nenadmašni! Možda najimpresivniji na cijeloj našoj obali..
Istina, to je i kraj puta, naprijed se može samo do Drage lovranske, kilometar-dva.. 
 
Konoba Tarsa na trsatu iza dvorane mladosti....klopa savršena,a cijene malo jače...ako si gurman i ne zalis novac za dobru hranu odes gore......
joze kauflaneka 10
051 452 089
 
Najbolji hamburgeri u gradu Rijeci i široj okolici - Hamby (Food city) u centru grada.  :klopa:
Najbolji čevapi u Rijeci - Fadila (pečenjara Park) na Zametu.

Koliko ja znam u gradu Rijeci i okolici postoji samo jedan hostel i to onaj na Pećinama. 
 
kantrida said:
Najbolji hamburgeri u gradu Rijeci i široj okolici - Hamby (Food city) u centru grada.  :klopa:
Najbolji čevapi u Rijeci - Fadila (pečenjara Park) na Zametu.

Koliko ja znam u gradu Rijeci i okolici postoji samo jedan hostel i to onaj na Pećinama.   

najbolji hamburgeri u okolici Rijeke su definitivno u Archie-u u Iki, hamby se može pred svima skoro sakrit, ni deda na grobniku nema loš hambrger
čevape dobre u Rijeci još nisam našao, a najbliže dobrom je u Zoni na Kantridi
 
SaleKT said:
najbolji hamburgeri u okolici Rijeke su definitivno u Archie-u u Iki, hamby se može pred svima skoro sakrit, ni deda na grobniku nema loš hambrger
čevape dobre u Rijeci još nisam našao, a najbliže dobrom je u Zoni na Kantridi
(y)
Slažem se sa svime  :)
Hamburger u Hambyu više ni pijan ne jedem  :LOL:
Za najjače hamburgere u regiji bi još uz Archie dodao ''Pod Voltun'' u Lovranu...par km dalje
Meni su oni u istom rangu  (y)

U Hambyju mi trenutno valja samo kebab ili pizza njihovom fast foodu 0-24 u izlogu robne kuće Ri