RIJEŠENO! - Ukraden u Opatiji Aprilia Caponord EPV1000, 2002

Status
Not open for further replies.

HRKITDM

New member
U noći 27-28.07(utorak) u Opatiji između 2h i 7h je prijatelju ukraden Caponord.
God: 2002
Reg: RI 725 PD
Šasija: ZD4PS00002S001777
Boja: Crvena s efektom
Kontakt: Damir 091 2014850

Hvala
 
Evo još jedan sretan završetak ružne priče  (y)

HRKITDM said:
Motor je policijskom akcijom vraćem vlasniku. Citirat ću njegovu obavjest:

Dakle radilo se o bandi (hrvati i bosanci,...) koja je operirala duže vrijeme na ovom području (Opatija - Crikvenica). Osim krađa motora vršili su i druga razbojništva. Također su krali motore prije dvije godine. Motore su krali obijanjem brave i spajanjem žica za kontakt.  Odvozili bi motore preko granice vozeći ih. Prijatelj Damir je imao sreće, jer je njegov motor tek trebao biti odvežen zajedno sa Ducatijem, također ukradenom na Riječkom području. Upravo su nedavno prebacili 4 motora, pa su ova dva "čekala svoj red". Provjeravajući motore policija je zaustavila jednog iz bande na ukradenom Ducati-u. Privela ga, te iznudila priznanje. On je policiju i Damira odveo u šumu kraj Klane gdje su pronašli Caponorda. Na Apriliji nema, osim brave, drugih oštećenja. Damir zahvaljuje inspektorima Horvatu i Pojeru. Zahvaljuje im na požrtvovnosti, jer su radili 40-tak sati uz minimalan odmor.

Damir je imao sreće...BRAVO!
 
E ovo su već prave vijesti :D :D samo da ih ne puste na slobodu ubrzo ali sumnjam jer ih navodno traži i Interpol!
 
Jeli to ista "ekipa" koja je maznula suzuki u rijeci,
iz prijasnjih postova??
 
Caponord je ukrala ista ekipa kao i frendov Suzuki koji je takodjer nadjen. Jedino sto su Suzukija uspijeli prebaciti u BiH. Ako koga interesira clanak dole...





 
Mene ove priče podsjećaju na američke filmove kad se par debilnih klinaca odluči baviti kriminalom. Stvarno, ljudska glupost nema granica...
 
joj što takvima treba napraviti.......zatvor je preblag......

al super što si pronašao motor (y)
 
mann said:
Caponord je ukrala ista ekipa kao i frendov Suzuki koji je takodjer nadjen. Jedino sto su Suzukija uspijeli prebaciti u BiH. Ako koga interesira clanak dole...

Jel Suzuki vracen iz Bosne?
 
Zato ja nisam bio te sreće a moguće da su to baš ti budući da su i ulovljeni na grobniku a tuda su i operirali  :(
 
ma nebi ja njih u zatvor, ja bi njih lijepo poslao na motosusret :LOL:
 
Dobro je kada se nađe motocikl,to je ohrabrujuće. (y)
 
Stvarno mi je drago kad se pronađe motor i vrati vlasniku jer znam kak bi meni bilo.
Bilo bi zanimljivo čuti komentare onih koji pljuju po policajcima i hvale se kak im  bježe.
 
nebus ih tu cul, a i neki se bune kad ih zaustave radi kontrole dokumenata
 
obozavam ovakve komentare......


a sta se ima reci na to? Ljudi su odradili svoj posao i to dobro!

a sto se tice bjezanja policiji totalno nema veze s ovom temom
 
Svaka čast policajcima  (y)

P.S. Ovog Daniel Colnara iz prvog članka poznam kad smo bili mulci, bio legenda za zajebanciju u razredu,nismo profki dali mira  (y)
 
Ima veze i to velike.Da je ovaj idiot uspio zbrisati našli bi maunu a ne dečkima motore.
 
ma to za ove "sam na svijetu" nije nikakva veza,

jer kaj njega ima drot zaustavljat,

i kaj njega briga kaj je netko ostao bez svog motora,

nije se to njemu desilo, (da Bog da mu se nikad ne desilo)
 
vuki r said:
Ima veze i to velike.Da je ovaj idiot uspio zbrisati našli bi maunu a ne dečkima motore.

osvrnuo sam se na onaj tvoj post gore u kojemu samo i jedino pokusavas opet neku frku pokrenuti. a meni se neda prepirati opet oko gluposti, ni s tobom ni sa sidom. ja vozim kako je meni gust, ti vozi kako je tebi, ja ne pljujem po tebi pa nemoj ni ti po meni. ok????
 
vuki r said:
Ima veze i to velike.Da je ovaj idiot uspio zbrisati našli bi maunu a ne dečkima motore.


Da su panduri normalni , staneš daš mu dokumente pogleda motor jel frkradnut ili ne i teraj dalje , ali ne , kad si več stal , ajde da te jebem do iznemoglosti , zakaj imaš krivi položaj tablice , zakaj ti se vidi da si prije tri tjedna negde palil gumu , zakaj juriš jel je on od oka videl da se voziš prek ograničenja , pa daj da vidimo jesi kaj popil , ....  pa jesi mu ti prije neki dan bežal , pa jesi ti prije neki dan maznul bengu .... uglavnom , nekak mi je draže okrenut ručicu akceleratora prema sebi .... i doviđenja do drugi put !!! (y) (y) (y)
 
Status
Not open for further replies.