ROĐENDAN MK BILICE 21.11.2009.

Added to Calendar: 21-11-09

LEON-a said:
obećanje , obećanje...........samo za one koji dođu-radovanje  (y)
Teta Leona peče fine kolače,a sa orehnjačom ide i orehovac.Još jednom sretan rođendan i pozdrav Nixonu. (y) (y)
 
Nixone sve najbolje želim za rođendan,mislim da neću moći doći pa mi nemojte zamjeriti(ako dođem dobro došao) (y)
 
djekomax said:
Nixone sve najbolje želim za rođendan,mislim da neću moći doći pa mi nemojte zamjeriti(ako dođem dobro došao) (y)

ne miriše ti kolači  :misli:  samo ti dođi, nećeš požaliti  (y)
 
pa Biličani moji puno kilometara u dobrom društvu uz dobru zajebanciju i tako godinu za godinom.... :wink:

da me ni sorilo..sutra bi sidila na dvi katrige...malo kod Vas,malo kod mojih...ali....bit će u Boga dana..vidimo se :D
 
ZLO said:
pa Biličani moji puno kilometara u dobrom društvu uz dobru zajebanciju i tako godinu za godinom.... :wink:

da me ni sorilo..sutra bi sidila na dvi katrige...malo kod Vas,malo kod mojih...ali....bit će u Boga dana..vidimo se :D

puno si lipo ovo rekla  (y)  i kad Ti tako kažeš, triba virovat  :naklon:
 
djekomax said:
Nixone sve najbolje želim za rođendan,mislim da neću moći doći pa mi nemojte zamjeriti(ako dođem dobro došao) (y)

ajde ti si uvik dobrodoša u bilice... (y)
 
NARAVNO SVI SU DOBRODOŠLI U BILICE......... (y)
 
Nixone, sve najbolje za treći rođendan kluba, pozdrav iz Pule tebi i svim članovima
 
djekomax said:
e bravo,znaš da neću dolaziti sam :LOL: :LOL:


znam znam... :LOL: :LOL:  (y)
 
LEON-a said:
obećanje , obećanje...........samo za one koji dođu-radovanje  (y)
alo alo,ej,za mene jedan red ostavi,jer cu iza 22 doc
znas da ja volim slatko :D,ili nema vise vina :jesus:
 
Ma ljudi prijatelji,nema veze kad se nemože jebiga :cry: :cry: :cry: :cry:
Ma nismo od juče za danas,ma biče još rođendana fala bogu :bananalove: :bananalove: :bananalove:
Svak ko dođe dobro je doša,potrudit čemo se da svi budu zadovoljni :hello: :hello:
Još jednom svima fala na čestitkama,vidimo se :bananalove: :bananapivo: :klopa:
Pozdrav
NIXON :peace: :peace: :peace: :peace:
 
Iviču početak je u18 00
Ja ču ti sačuvat nešto slatko il moj tajnik,samo nemoj puno kasnit :tortica: :tortica: :tortica: