ROLL BAR z750

BLADERIDER

New member
Ajmo ovako, zanima me sve što neko zna o tome, znaći gdje za nabavit, cijene i tak to!!!!
:D
 
:misli: pa što u birtiju ??? ili je to samo tvoje mišljenje da ćemo ti ovdje prije pomoći neg u tehničkim pitanjima ??? :jesus:
 
Iwa said:
:misli: pa što u birtiju ??? ili je to samo tvoje mišljenje da ćemo ti ovdje prije pomoći neg u tehničkim pitanjima ??? :jesus:

Ma kad nisam više baš aktivan na forumu, a znam da ste svi redom pijanci(ko i moja malenkost) pa gdje da vas drugdje nađem :mrgreen:
 
http://cgi.ebay.de/Sturzpads-eckig-Kawasaki-Z-750-Z750-Z750S-neu_W0QQitemZ8035343559QQcategoryZ49942QQrdZ1QQcmdZViewItem

kopija orginalnih koji su najmanje duplo skuplji
 
Z-Power said:
http://cgi.ebay.de/Sturzpads-eckig-Kawasaki-Z-750-Z750-Z750S-neu_W0QQitemZ8035343559QQcategoryZ49942QQrdZ1QQcmdZViewItem

kopija orginalnih koji su najmanje duplo skuplji

pitanje.

i to stvarno zaštiti motor kod pada???
 
Tha Waynder said:
tražil je crash BAR iliti CAGE a ne gljive =P

ili ni on ne zna kja traži

kako ces pricvrstit crash bar na motor sa visecom masinom?
za deklo? pa kad padnes deklo ostane citavo a izvali ti blok motora
moze staviti ogradu oko masine kao sto to rade u auto skolama,izgleda ludilo :mrgreen:
 
Z-Power said:
kako ces pricvrstit crash bar na motor sa visecom masinom?
za deklo? pa kad padnes deklo ostane citavo a izvali ti blok motora
moze staviti ogradu oko masine kao sto to rade u auto skolama,izgleda ludilo :mrgreen:


jesma dao link? jesam..idi pa vidi... i bolje je kada ima cage jer je onda udarac raspoređen u više točaka.. manja šansa da se nekaj svine ili sjebe...

da je po mojem ja bi uveo zakon  da svako vozilo MORA imat bull bar il nekaj u tom stilu  :mrgreen:
 
Daj pa to si sam napravi  :) pizdarija jebo ga  :LOL:  :misli: Donesi meni ja ču ti napravit  :mrgreen:

Odi kod nekoga ko radi sa inoxom napravi se lako ovo je preskupo što ovi po netu prodaju (y)
 
Tha Waynder said:
tražil je crash BAR iliti CAGE a ne gljive =P

ili ni on ne zna kja traži

Jeb.. te ja!! A s kim ti prićaš?
Prvo to mi je za frenda, drugo znam ja šta je gljiva a šta roll bar nemoj da te pajserom :mrgreen:

Ma i ja mu kažem da mu to napravim doma, ali on hoće baš kupit.
 
BLADERIDER said:
Jeb.. te ja!! A s kim ti prićaš?
Prvo to mi je za frenda, drugo znam ja šta je gljiva a šta roll bar nemoj da te pajserom :mrgreen:

Ma i ja mu kažem da mu to napravim doma, ali on hoće baš kupit.


napravi doma i prodaj mu :misli:
 
speed attack said:
napravi doma i prodaj mu :misli:

I stavim gore neku naljepnicu da je marka neka!!
Već sam si skino mjere sa neta 8) 8)
 
nemoj frenda varat  :palacdolje:  :LOL:
Lijepo nek plati iće i piće i  (y) :LOL:
 
paky said:
Daj pa to si sam napravi  :) pizdarija jebo ga  :LOL:  :misli: Donesi meni ja ču ti napravit  :mrgreen:

Odi kod nekoga ko radi sa inoxom napravi se lako ovo je preskupo što ovi po netu prodaju (y)

cijene jesu malo bezobrazne, ali nije isto sam napraviti i uzet 905, FI, MXD, Powers ili neki drugi. Oni armor proizvode godinama i radi se o istraživanjima fizike, dodirnih točaka, raspoređivanje sile udarca itd. Jedna "sitnica" kao npr. dizajn znači jako puno, jer ako cage nije dobro napravljen dođe do npr. roll-overa i sjebavanja cijelog gornjeg dijela motora. Ako nije dobro napravljen česće se savijaju ručke, pucaju fuzići, oklopi, udubi se previše pa pri sljedećem udarcu i dekl zakolje itd...

znam lika koji radi def. najbolje crash cageove, ali traži $400 + cca $100 poštarina bi te izašla...a drugi izbor, iako ovisno o motoru, bio bi 905...
 
Od čega se to inače radi!?  :misli:
Inox cijevi? ili može i metalne cijevi  :misli:
koji fi (promijer) je standard?
 
Jebaga dan pa opet moraš gledat kako motor pada, koliko ga raširit sastrane kako napravit nagib da ne ugari ono ko čekić u željezo nego napravit nagib tako da se udar izgubi barem malo , vidiš kako ga je napravija 905 pa radiš po njiihovoj šabloni  :wink: nikad nebi dao 500e za to jer se ne smatram nesposobnim tj. moraš imat dobre prijatelje i dobru ideju sve ostalo dolazi samo  (y) Oni rade od običnih željeznih ili čeličnih cijevi neznan koji promjer otprilike uzmeš cijev  :misli:
Po meni najbolja solucija je inox jer je jako čvrst i dobro se da obradit da izgleda savršeno
Uostalom INOX FM mi je sponzor :jesus: :LOL: