Roštilj - ima li zainteresiranih

alfred stokes

Active member
Dakle sutra (subota - 14.10.2006. ) organiziramo neko roštiljče
Zasada sigurni učesnici tog divnog događaja su  :mrgreen:

Tonka
Čox
gost iz metropole Dek...Dadek
ja
+  poneka naša ljepša polovica.
Pudla
Linza
Brum + frend
Ol tugedr zasada cca 9 komada za cijeli program  :mrgreen:
+
Fredi, Storm, Beny,... - vrlo vjerovatno će navratit na cugu


Uglavnom roštilj će bit na Lukovu (šumski dio iznad Bribira) oko 14.00

Ja roštiljam, Tonka daje roštilj i livadu ispred svoje šumske kućice.
TONKOVIAE_ANTON1.jpg

TONKOVIAE_ANTON4.jpg

Ako ima još zainteresiranih nek se jave do večeras na topic ili ujutro do 10 sati meni na mob 091/507-2503
(poziv ili sms ako se ne javljam) da ujutro kupimo meso i piće i za njih

Druženje financiramo svi koji dolaze zajedničkim sredstvima u jednakim dijelovima
Boldano naknadno jer su neki već pročitali da je nešto džabe
  :mrgreen:

Zato molim da se jave samo oni koji će doć sigurno da se ne desi da bacimo novce u vjetar

P.S.
Datum ispravljen - zajebo sam malo pri postavljanju topica :oops:

Evo i lokacija (za Pudlu)
Dakle na karti se vidi Lukovo.
Ako se ide iz Crikvenice iz centra Bribira ideš lijevo (desno je za N. Vinodolski)
Samo glavna cesta i jedno skretanje lijevo (veće raskršće i vidikovac cca 2,3 km od centra)
Drž se toga i na Lukovu si/ste (jedna slikovita dolina okružena brdima)
Na glavnoj cesti je kućica i ne možete fulat.
Ima natpis (haus Lukovo)
Bit će uz cestu kakav bajk ili najvjerojatnije zeleni Peugeot 406 ako ja idem u nabavu 

Ako se stiže iz Fužina onda ideš u Lič i tamo skreneš za natpisom Bribir. Samo se držiš glavne ceste i opet dođeš na Lukovo.
Jedino se ne smije računat na mob - nema signala ;)

 
i ja pozivam sve koji hoće doći na roštilj i besplatnu pijaču u subotu 13.10.2006:mrgreen:
 
Nije besplatno ništa  :wink:

Ja sad stigao s puta i  nas par se organiziralo za pol ure
Ako ima tko da će nam se pridružit od lokalaca nije im problem do sutra popodne nešto organizirat
:jesus:
 
hvala na pozivu.. (y)
sutra se organizira nekakav djir prema senju(strombringer,fredi.....) ako budem išao snjima,vjerovatno ćemo doć :misli:
 
a jooooj...koliko dogadjanja sutra...nažalost alfrede hvala na pozivu ali neću moći,bratić mi je rodio  :mrgreen: kćer..treću  (y) tako da moram sa njime to sutra zalit..
a šta reć...uživajte,biti ću u mislima sa vama..šnjof..šnjof..  (y) (y)
 
Evo sad sam tek usao u kuću. Hvala na pozivu, al nazalost, već smo dogovorili voznju put Karlobaga, al ne znaći da nećemo navratiti po povratku. Ako ne, bit će jos prilika. Pozdrav svima na rostiljadi  :slinavac: :drunk:
 
Evo upravo se dogovorio s Alfredom, dolazimo prijatelj i ja. Čox, budi spreman  :wink:
 
Ojačaj ju malo :mrgreen:

Nikakav poseban razlog iliti pučki "majmunovo"

Ako ćeš, dođi ali nećeš mukte proć :jesus:
 
Znaš da nima za kafu, ali za roštiljić bi mogal nać niki dinar kuliko triba ot prilike?
 
Kad si u patroli... jel netko s tobom tko zna pisat ili si sam :misli:

Cjelokupni iznos troškova će se podjelit između prisutnih pa sad ti računaj koliko možeš popit i pojest
 
2Čox
- na druženje, na šta drugo  :wink:
- dolaze plavi DL 650 K4 i crni DL 650 K5 (još da nam je Chimpu nekako dobiti na roštilj  :LOL:)
 
brum said:
2Čox
- na druženje, na šta drugo  :wink:
- dolaze plavi DL 650 K4 i crni DL 650 K5 (još da nam je Chimpu nekako dobiti na roštilj  :LOL:)

danas idem na drugu stranu  :( .. kasno sam vidio ovaj poziv