Route 69 11.03.2007.

Super Jura said:
Kaj nisi javil i ja bi išao :mrgreen:

I nekak je malo slika :B:

Za slike nije bilo vremena - ovi mutavci legli na gas i nikako stati. :)

No, evo jos dva komada, cisto ugodjaja radi.
 
Jeste to prešli u jednom danu ili više dana?
Kakve su cijene spavanja i hrane u tom Route 69?
 
SixDays02 said:
Za slike nije bilo vremena - ovi mutavci legli na gas i nikako stati. :)

No, evo jos dva komada, cisto ugodjaja radi.

Dva ružna siva i jedan lijepi plavi motor  :mrgreen:
Al bi mi i ovi ružni "dobro legli"  (y)
 
AnteK said:
Poznavajuć ih, vjerovatno u toku jednog dana je sve bilo odrađeno  (y)
ono... marenda između doručka i ručka...  :mrgreen:
 
Street Illegal said:
Jeste to prešli u jednom danu ili više dana?
Kakve su cijene spavanja i hrane u tom Route 69?

Lagana nedjeljna vožnjica ovaj put!  :wink: Inače jednom prilikom i noćili!Prisilno,lijevalo ko iz kabla i ko za inat prošli Bikers camp za kojih 50 km,kad smo odlučili stat!I onda nigdje u Aut nismo niš našli za prečoriti(okolica Bleiburga),tako da smo forsirali prijevoj i našli ćorku sa Slo strane u Črne na Koroškem!Cijene se ne sjećam,samo klope koja je bila obilna i jako ukusna!
Inače taj bikers camp ima i svoju web stranicu,a u sklopu kompleksa je uz camp i depadansa sa sobama!Pokušaj malo progooglati!  :D
 
E Chala jeste se zapisali u veliku knjigu gostiju koju drze ukoričenu na šanku u route 69?
Ima potpisa i poruka od škvadre iz cijelog svijeta. A znaš ko je prvi Hrvat koji se tamo ostavio poruku?  :D
 
Stari vuk said:
E Chala jeste se zapisali u veliku knjigu gostiju koju drze ukoričenu na šanku u route 69?
Ima potpisa i poruka od škvadre iz cijelog svijeta. A znaš ko je prvi Hrvat koji se tamo ostavio poruku?  :D

Nismo ovaj put,naime franc nije ponio svoje Mont Blanc pisalo...  :LOL:
 
Adventurer said:
Išao bih i ja s njima ali sam prespor  :( :( :(
Pa ni mene neće zvat,jer zna da sam brži od njega,a nikak mu nije jasno, Hobit, pa brži  :jesus:
 
zlikavac said:
Pa ni mene neće zvat,jer zna da sam brži od njega,a nikak mu nije jasno, Hobit, pa brži  :jesus:

Dobra........ :lolcry: Ti možeš sa mnom tek kad kupiš opremu protiv zime ili kad zatopli!  :misli:
 
Stari vuk said:
E Chala jeste se zapisali u veliku knjigu gostiju koju drze ukoričenu na šanku u route 69?
Ima potpisa i poruka od škvadre iz cijelog svijeta. A znaš ko je prvi Hrvat koji se tamo ostavio poruku?  :D

Tko  :misli:
 
To je bilo devedesetih kad su otvorili 69, pa sam negdje vidio reklamu i otisao tamo solo. Stvarno je veliko i ima osim birca i restorana i mjesta za spavati i radionica i dućan, sve šta bikeru treba.
Inače je južna Štajerska i Koruška baš dobra za provozati se, i ta cesta na kojoj je 69. I austrijanci (i Slovenci) dosta taj kraj obilaze pa se u 69 uvijek nekoga sretne...
 
dr.chala said:
hahaha baš čitam zanimljiv putopis u novom Moto Pulsu!  :jesus: :LOL:

Ja ga jos nisam procito pa se ni ne uzbudjujem  (y)
 
linza said:
Ja ga jos nisam procito pa se ni ne uzbudjujem  (y)
Danas sam na mail dobio ovaj citat:


Ako se možeš smijati iako sve propada
to znači da si već našao nekoga na koga ćeš prebaciti krivnju...



:LOL: