route 69 - ovaj vikend?

Status
Not open for further replies.
miha_vg said:
Ma bum ja sam, ja sam pravi bajker :mrgreen:
šalim se.
ma dobro, lijepo se provedi na izletu u labin.


To su rijeci. A ak je malo previse km, onda je lijepa ruta do Varazdinskih Toplica. Tam ima isto dosta motorista    :mrgreen:  ( a ti bus najbrzi)  (y)
 
miha__vg said:
Bijah tamo  (y)

To ve prerasta u mondeno lijeciliste motoristickog lobija.  :mrgreen:
 
miha_vg said:
Ma razočaran sam, trebalo nas je ići 4, sad sam samo ja ostao, ljudi su otkazali zbog drugih obaveza. Ma mislim da ću sam ići. Ne znam koliko mi je to pametno, al ajde..

To ti je moj Miha uvijek tak. Da si predložio ova Route 66 na Knežiji, morao bi odbijati dobrovoljce.

Ja već dugo ne očekujem puno od dogovora ovakvog tipa. Imaš vremena, budeš već naučio.
 
miha_vg said:
Ma razočaran sam, trebalo nas je ići 4, sad sam samo ja ostao, ljudi su otkazali zbog drugih obaveza. Ma mislim da ću sam ići. Ne znam koliko mi je to pametno, al ajde..

Ideš ti sa mnom?  :wink:

Ja sam isto tak puno puta doslovce popi.... :x jer sam se dogovaral i svi kao zainteresirani i onda ovaj ima ovo,pa ono,pa nije vrijeme... Još gore je to kaj su mi to radili ljudi koje sam znal. Ja sam ti se više navozio solo, negoli s klubskom ekipom nažalost.
 
miha__vg said:
Koliko je pametno otić sam gore? Da budem hrabar i bacim se u avanturu?


miha_vg

zasto ne .. ljepse je sa nekim ali nije neizvedivo ni solo .. ja sam je solo prosao  (y)
 
miha__vg said:
Koliko je pametno otić sam gore? Da budem hrabar i bacim se u avanturu?

Sjedi i vozi i ne zamaraj se nebitnim stvarima - život je prekratak da
bi mario što drugi misle  (y)
 
AnteK said:
Sjedi i vozi i ne zamaraj se nebitnim stvarima - život je prekratak da
bi mario što drugi misle  (y)

Idem ja, idem... krećem sutra u 8h iz Zaprešića. Cura je popizdila i ne pušta me, al ne dam se ja....nakon izleta će uslijedit izvještaj  8)
 
miha_vg said:
Idem ja, idem... krećem sutra u 8h iz Zaprešića. Cura je popizdila i ne pušta me, al ne dam se ja....nakon izleta će uslijedit izvještaj  8)

Želim ti sretan put i dobru cestu!  (y)
 
Hvala, Vladek.

Evo je se vratio, zaključavam temu i otvaram Report.
 
Status
Not open for further replies.