RRiječani..đir????

Spori said:
Ako su te vratili onda nisi bio ti.
Semafor prije Klenovice, radovi na cesti.
Bilo je oko 12:00
Tad sam otprilike bio tamo,i bilo nas je dvoje,ali prošli smo napred do Klenovice,od tamo su nas vratili
 
Dene said:
Tad sam otprilike bio tamo,i bilo nas je dvoje,ali prošli smo napred do Klenovice,od tamo su nas vratili
Hmm vidio sam da ste se okretali u retrovizoru.
Ja sam imao stvari koje sam mislio stisnuti u kofer ali nisu stale pa sam na kraju autom išao.  :palacdolje:
Bio sam prvi na semaforu.
Još sam vam pustio cijelu dulljinu auta prije semafora, mislio sam da ćete doć naprijed.
 
Spori said:
Hmm vidio sam da ste se okretali u retrovizoru.
Ja sam imao stvari koje sam mislio stisnuti u kofer ali nisu stale pa sam na kraju autom išao.  :palacdolje:
Bio sam prvi na semaforu.
Još sam vam pustio cijelu dulljinu auta prije semafora, mislio sam da ćete doć naprijed.
S kojim autom si bio?
 
Spori said:
Nekim starim karavanom, što mi žena posudi.
Ni smo onda to mi bili,sad se ne mogu sjetiti ali uvjek se na semaforu proguram na prvo mjesto,a nisam se nti okrenuo na semaforu nego smo išli do Klenovice a sjećam se da je bio jedan auto ali neki zlatni. Mislio sam da si nas možda vidio ali očito je bio netko drugi
 
Netko je nastradao danas na ravnici između Kraljevice i skretanja za Krk. Čini mi se zelena Ninja 300 ili tako nešto.
 
zoki-op said:
Netko je nastradao danas na ravnici između Kraljevice i skretanja za Krk. Čini mi se zelena Ninja 300 ili tako nešto.
Nije mu nista, stajao i razgovarao sa organima
 
Ljubo_051 said:
A do kuda si ti danas dospio??
Mašem ti u Trinajstićima, ali izgleda da si više nismo dobri... 😉

@ Zoki

Ne slusaj ga, provocira.
Niti je bio na motoru, niti je svoju standardnu kacigu imao. Kamuflira se, mase i sad proziva... Ccc
 
Ma nije. Daleko je otišao, a i zna Ljubo što vozim, tako da je moguće... Samo ko zna s čim je on bio da ga nisam vidio