RRiječani..đir????

I sam sam nekad bio među njima dok me Strujko nije nagovorio da mu prodam zelenka 😁

3ECDA2F7-AEC2-4BFA-BCAF-0225BAEC0964.jpeg
 
Ma nije, isto ku u RI, rekao bi sigurno oko 12 stupnjeva da je bilo, mislio i do Delnica ali mi se žurilo doma.
 
P.S. yuasa je kurac od baterije, nakon mjesec dana ne paljenja, neki dan da ću na posao, yuasa rekla,a ne ne (3 godine ima)
vidi vraga.....
a kod mene unibat crka nakon 5godina....
bit će da je nešto i do motora.....

ps. i ja bijah u planine....
 
bit će da je nešto i do motora.....
Bit će i to, kako kažu katolički muški motor voli baterije sa karakterom, ali exide kojeg sam imao na shiveru, kojeg sam 3,4 put ispraznio jer nisam ugasio ručke pa palio na kabele, me nikad nije izdao tako ne može ni motor okrenut, da se sve pogasi.
 
Bit će i to, kako kažu katolički muški motor voli baterije sa karakterom, ali exide kojeg sam imao na shiveru, kojeg sam 3,4 put ispraznio jer nisam ugasio ručke pa palio na kabele, me nikad nije izdao tako ne može ni motor okrenut, da se sve pogasi.

da si ga stavio na punjač po ure prije paljenja, ne bi ti krepo..
 
  • Like
Reactions: Nero
da si ga stavio na punjač po ure prije paljenja, ne bi ti krepo..
E sad, pred mjesec dana sam ju stavio cijeli dan pa se nadao najboljem pošto nije bilo jako hladno.
Ali dobro, preko kabela ga upalio, sad opet dobro pali, bit ce ona dobra još koju godinu