RRiječani..đir????

IMG_20230818_095114.jpg
 
Nemoze svatko voziti na ćoravo bez displaya....a i uletio u kadar malo švapski proizvod da popravi prosjek (pali iz prve ko mina) :mrgreen:
Pridruzim se i ja, nakon sta me sljedeci mjesec posteno izje*** u cvh kad budem radio atest i regu 🙄
 
  • Like
Reactions: Octane
Ej Rijecani, nadam se da nitko nije ozlijeden i da je sve ok proslo. Ovo je negdje na cesti izmedu granice sa slovenijom i rijeke. Skroz super cesta za voznju, skoro nista prometa, grub asfalt. A i ima hrpu hlada, za voznju na +35 dusu dalo. Nisam se zaustavljao, bilo je vec dovoljno ljudi tamo, plus hitna i policija.
Video
 
iskreno, mislio sam ga pitat, ali sam odustao kad sam vidio kako se migolji po sicu kao da ima crve u guzici, a meni udobnooo :D
 
Neda mi se cijeli temu otvarati, pa evo malo dojmova od vikenda i neplanirane voznje do juga…

Nedjelja
Rijeka-Karlobag-Mostar-Metkovic-Dubrovnik 620km
Nije bilo neke posebne ideje, osim sta sam se taman vratio doma nakon 3mj i imao sam par dana slobodnog vremena i par mjesta koje pikiram na listi duze vremena, pa sam samo odlucio spakirati osnovno i gas, pa kuda me put odvede.
Laganica djir magistralom do Starigrada i onda autocesta do granice s BiH.
Dalje do Mostara i spustanje na Metkovic i prvi prelazak Peljeskog mosta i kasni dolazak u Dubrovnik

Ponedjeljak Dubrovnik i okolica
200km
Iskreno sram me priznati, ali sam prvi put bio u Dubrovniku, pa sam ostao cijeli dan, prosetao po Dubrovniku, prodjirao se po okolici i na spavanje…

Utorak
Dubrovnik-Kotor-Lovcen-Cetinje-Budva-Kotor-Rijeka
900km
Ustajanje u 5 ujutro i gas za Kotor, isto prvi put u zivotu.
Stvarno moram priznati impresivno.
Najimpresivnija je bila voznja starom cestom iznad Kotora do Lovcena… Moram priznati da mi se par puta i govno stislo koliko je strmo i visoko na pojedinim mjestima… a serpetina ima da je i meni vec prisjelo do vrha 😂
Sa Lovcena spustanje do Budve i Sv. Stefan, ali tu je malo doslo do promjene plana jer sam se neplanirano trebao vratiti ranije doma..
I onda povratak u Kotor i gas do Rijeke… Kotor Rijeka ukupno 6:30h voznje sa 40min stajanja za gorivo i snack… i mislim da me kamera klepila negdje oko Du… sve ostale sam vidio na vrijeme 🙈


Inace je putem dosla ideja do Albanije i Grcke, ali za to neki drugi put… Ima dana i vremena… a i treba se malo bolje pripremiti za duze staze… cak ni osnovni alat nisam uzeo 🙈🙈🙈
A moram priznati da me oblio znoj kad je na vrhu Lovcena na cca 10 C stupnjeva beskontaktni kljuc odlucio da mu je baterija malo preslaba da ga prepozna i da upali kontakt… 😅
Mislim da cu vratiti natrag normalnu bravu za ovako duza putovanja.. hehe…

Evo par slika, ako koga zanima 😁
 

Attachments

  • IMG_5358.jpeg
    IMG_5358.jpeg
    1.3 MB · Views: 0
  • IMG_5328.jpeg
    IMG_5328.jpeg
    2.2 MB · Views: 0
  • IMG_5321.jpeg
    IMG_5321.jpeg
    2.7 MB · Views: 0
  • IMG_5310.jpeg
    IMG_5310.jpeg
    2.7 MB · Views: 0
  • IMG_5305.jpeg
    IMG_5305.jpeg
    4.9 MB · Views: 0
  • IMG_5281.jpeg
    IMG_5281.jpeg
    3.7 MB · Views: 0
  • IMG_5207.jpeg
    IMG_5207.jpeg
    2.5 MB · Views: 0
  • IMG_5142.jpeg
    IMG_5142.jpeg
    3.6 MB · Views: 0
  • IMG_5136.jpeg
    IMG_5136.jpeg
    2.6 MB · Views: 0
  • IMG_5130.jpeg
    IMG_5130.jpeg
    2.4 MB · Views: 0
Danas po Boduliji malo.
Na šišanje.
Sve se mislim naći neki frizerski oko Zadra ili tako nešto cca 200km dalje od RI.
 

Attachments

  • IMG_7200.png
    IMG_7200.png
    1.7 MB · Views: 0
Drage volje sudjelujem, kako nemam fejs ni društvene mreže, napisi ovdje ako se odgodi, mada mislim da je vrijeme super za vikend ;)