RRiječani..đir????

Kao da smo je i mi vidili oko 11:30 h na izlasku s Grobnika iza Zagrebackog zavoja 😁
 
  • Love
Reactions: Modesty40
Stali na Krku pa da se javim Cres-Lošinj odrađen, laganini.
Jedino me sje,.. Ustrina. Koja nizbrdica do mora. Kad sam došao dolje nije mi bilo svejedno nazad.
Njonju mi pilila prednja guma,...uzbrdo, uh uh.
IMG_8732.jpeg


IMG_8722.jpeg

IMG_8729.jpeg
 
Nije ti to do nizbrdice-uzbrdice, kad kupis hondu shvatit ces 🤣
Hehehe, AT, da.
Nije mi bilo svejedno, kad sam krenuo nizbrdo nije više bilo mogućnosti okrenut se.
Usro sam se vjeruj mi, bez uveličavanja.
:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Feis123
..vozim se danas sa 15 kg prtljage , zenom i koferom sa Xmax . pustim dva veća bmw-a ispred sebe,maknem se u desno , trubnu kao ok.
Onda me za par km usporavaju da bi njihov frend sa MP3 500 sustigao njih i onda prate tempo tog sto vozi mp3 i ne daju mi da ih prođem.
Doslovno kao da ne žele prihvatiti činjenicu da sam brzi po zavojima od 500 cc MP3a pa me drkaju po cesti .
Jebiga, skuzili su kad sam krenuo po gasu i naprao tog s MP3 po zavojima prije DE . 😂
Nemam često ne prijateljske odnose sa drugim vozačima motora ali ovi su vozili baš onako prc u zdrav mozak.. VT tablice.
 
..Danas sam bio gorski i Ri Dir ..ali ranije oko podne .. Previše motora po cesti ..grupe Talijana SLO..sve neki puževi po cesti.
Ja sam sa kamionom bio dvije ture kukuljanovo-lučice...a slovenaca uvijek ima gore...ujutro je bilo i magle cak
 
Ja sam sa kamionom bio dvije ture kukuljanovo-lučice...a slovenaca uvijek ima gore...ujutro je bilo i magle cak
Da , Slovenci su cesto prisutni vikendom u Gorskom..imaju dobre motore nek uživaju kod nas bar mogu malo življe voziti nego u Slow-eniji.😂
 
..vozim se danas sa 15 kg prtljage , zenom i koferom sa Xmax . pustim dva veća bmw-a ispred sebe,maknem se u desno , trubnu kao ok.
Onda me za par km usporavaju da bi njihov frend sa MP3 500 sustigao njih i onda prate tempo tog sto vozi mp3 i ne daju mi da ih prođem.
Doslovno kao da ne žele prihvatiti činjenicu da sam brzi po zavojima od 500 cc MP3a pa me drkaju po cesti .
Jebiga, skuzili su kad sam krenuo po gasu i naprao tog s MP3 po zavojima prije DE . 😂
Nemam često ne prijateljske odnose sa drugim vozačima motora ali ovi su vozili baš onako prc u zdrav mozak.. VT tablice.
I ja sam njih sreo. Crni xmax? Vozio sam se neko vrijeme iza tebe, cekao frenda pocetnika da sustigne.