RRiječani..đir????

*Ovo je vise monolog *..cesto sam u RI s motorom , medjutim situacija na cesti s idiotima mali milion .. ono neobjašnjive gluposti na cesti..
prelazim auto a tip (sa starim skuterom) iz suprotnog smjera, umjesto da se drži desno u svojoj traci (dvije prazne trake) i pusti me ono bikerski - prijateljski - on još cima na lijevo u traku kao da se oce zabit u mene i stišće me uz auto.
Bombonijeru bi mu poklonio za glupost.

Doletim iza na apriliju 500 skuter, tip mi smeta na cesti neće da se makne. Pun gas u zavoju ja bi brže ovaj opet neće da se makne . Dodaje gas ubrdo ja mu na repu ..ego ga jebe da se makne jer 300 cc (a on 500 i smeta :D ).

Onda ovi s autima…ganja me neki tip , gledam ono Wtf… prokletim zavoj brže nego sto on može i pobjegnem između autijju dalje.. onda drugi krenu zamnom s autima ganjat ko da su podemonili .. i opet motor bude brzi jer di ja prodjem auto neće sigurno.

Dal sam ja poludio ili ovo vrijeme sparina u glavu udarila ..
* počeo sam već razmišljati o Tmax. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: diesel power
Nisi ti poludio, samo ocito nemas dovoljno km na dva kotaca...i smiri se malo, vozis skuter 😆
.. jebiga 😜 ,
70+ t km sam odradio na dva kotača, puno il' malo je relativno jer opet sam se navozao u raznim zemljama.. ali ovo u Ri zna biti psihijatrija na cesti.
 
Ja sam na cesti od 6 do 18h, nakon nekog vremena postanes kao ti idioti, pa i gori 😆
Ma dobro , to je drugo. Nisi ma motoru 6-18.. i ja sam s autom puno km napravio ni ne brojim više .. niš..samo moj komentar da je Ri prepuna luđaka na cesti. Ono, očekuj neočekivano .😂