RS 125-jacu masinu stavit??

a jesi razmišljao o ubacivanju mašine od RD350 na svoj motor........imaš odličan motor sa nešto preko 60ks i trajan motor što je najvažnije.......nevrti se ko RS i ide sigurnih 200km/h,a pojede er-5 za doručak......i 2T je mašina,pa bi bilo malo manje primjetno.......
 
zeto said:
a jesi razmišljao o ubacivanju mašine od RD350 na svoj motor........imaš odličan motor sa nešto preko 60ks i trajan motor što je najvažnije.......nevrti se ko RS i ide sigurnih 200km/h,a pojede er-5 za doručak......i 2T je mašina,pa bi bilo malo manje primjetno.......

Malo sređeni RS pojede ER-5 u svemu. A na zavojitoj cesti ER-5 nema sanse niti protiv originalnog RSa.

To ce mu opet trosit ulja i goriva i to dva puta vise tako da kad vec minja masinu, moj prijedlog je 4T. Na tehnickon kažeš da su se zeznili, ja san dosad ima dva dvotaktna motora a u knjžicama uredno pisalo 4T, sad ko je tu lud? :misli:

A da se RD ne vrti? Odakle ti to? Da mu je tisuća više vrtija bi se ka i RS. Je da mu ta dodatna tisuća nebi škodila, ali i ovo je zadovoljavajuće, osin toga - tu tisuću više možeš izvuć na auspuhe i jače karburatore (y)
2T koji se ne vrti nije 2T, papučari nek se kupe Vespu i mogu brojat okretaje na prste.

(Nemojte svatit da su svi koji voze Vespu papučari, dapače - legendaran motor/skuter, već san uzea Vespu ka primjer 2T motora sa niskin radnin okretajima)  :wink:
 
evo moja vespica :LOL: odvrtila 20tkm i niti jednog problema (y)


meni je cilj stavit 4T a rijesit se 2T,sad sam generalku napravio pa imam vremena za razmisljat i kad mi zariba onda bi stavio jaci motor,sad samo treba nac neki koji ce se sto lakse pripasat
ponavljam cijela ideja mi je pala napamet kad mi je lik iz ulice nedugo prico da njegov sin slaze frecciu sa masinom od er 5 i da bi ga uskoro trebo dopeljat na krk,bas me zanima kako ce to izgledat
a onaj rs sa masinom od pegasa ne izgleda previse komplicirano
 
MARINO said:
evo moja vespica :LOL: odvrtila 20tkm i niti jednog problema (y)


meni je cilj stavit 4T a rijesit se 2T,sad sam generalku napravio pa imam vremena za razmisljat i kad mi zariba onda bi stavio jaci motor,sad samo treba nac neki koji ce se sto lakse pripasat
ponavljam cijela ideja mi je pala napamet kad mi je lik iz ulice nedugo prico da njegov sin slaze frecciu sa masinom od er 5 i da bi ga uskoro trebo dopeljat na krk,bas me zanima kako ce to izgledat
a onaj rs sa masinom od pegasa ne izgleda previse komplicirano


problem i je, što to neizgleda......jer i struja treba druga,sa drugom elektronikom paljenja.....bla bla
 
zeto said:
problem i je, što to neizgleda......jer i struja treba druga,sa drugom elektronikom paljenja.....bla bla
a pa normalna stvar,bitno da se masina pripase da to bude kako treba a ovo ostalo se lako napravi,treba ulupat para jbg,treba nabavit masinu sa instalacijama i svime sta ide uz nju da radi
 
MARINO said:
a pa normalna stvar,bitno da se masina pripase da to bude kako treba a ovo ostalo se lako napravi,treba ulupat para jbg,treba nabavit masinu sa instalacijama i svime sta ide uz nju da radi

i kada sve zbrojiš, možeš po mom mišljenju uzeti uredan motor od 600cc i sjediti s mirom.......ako imaš strpljenja,od par godina dok nebudeš mogao voziti jače.......


nek ti RS vrijedi 2000€,neznam njegovo stanje i mašina više od 1000€, pa gledaj.......
 
skupi 1000€ i lako kupis motor bez papira koji ti treba. samo premjestis sa njega na rs-a
a problemi tokom toga.. to su slatke brige  :mrgreen:
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,63463.0.html