rt1200r upalila se lampica od goriva (tj da nema goriva?)

allenp

New member
pozdrav, imao sam opet problem sa kontrolerom pumpe goriva tj drugi mi je put skiknuo i opet sam ga skinuo i prebrikao i sve bilo 5.

e ali danas sam htio prelemiti žice na donjoj strani kontrolera prema uputama s neta i tako napraviti trajnu briku tj da kontroler bude u motoru ali van funkcije jer su žice prelemljene direkt na pinove konektora s donje strane.

nakon toga mi motor nije htio paliti tj isti simptomi kao da kontroler zeza.

opet sam vratio na briku bez kontrolera tj direkt žice na konektor i onda mi se upalila lampica od goriva (valjda kao da nema goriva) ili neka greška, motor ne pali, vergla a ne pali. ovo je ta lampica

https://www.youtube.com/watch?v=ZYk7CoFj8Zg

da li zbog te greške ne bi palio ili je riječ o nečem ozbiljnijem tipa skurenoj pumpi goriva jer ne čujem da odradi, tj odradila je prvi put s kontrolerom dok je bio gore, nakon toga na kontaktu je više ne čujem, niti sad kad je zbrikano po starom.

što napravit?
 
ugasila se lampica kad sam čekao i pokazuje nivo goriva ali što znači kad mi pištalica na voltmetru pišti kad spojim konektore na pinove od pumpe goriva tj na ona dva pina na koja se spaja plavi konektor s donje strane kontrolera pumpe goriva?
je li to znak da je crkla ili da je dobra?
 
Pistalica ti pisti jer imas "prolaz" kroz namotaje pumpe, znači imas nekakav električni otpor! Pumpa moze biti neispravna i ako pisti i ako nepisti, ja bi ju probao direkt na 12 v i vidio dali radi!
 
hahaha koji sam ja tupson, slučajno trknuo onaj osigurač koji drži crijevo na pumpi i ono je ispalo van, tako da je sve 5
 
Never ending story 


Poslano sa Crkvenog Zvonika