Ručica kvačila i kočnice

Pedrosa

New member
Zanima me jesu li one univerzalne tj. dali pašu sa svakog motora  :misli:
I dali netko ima link di se to prodaje i koliko se kreću cijene toga  :misli:
 
kvačilo sam nedavno dobil iz Louisa ( 8) ) koštalo je 8€, univerzalna ručica
 
mislim da večina motora orginal ima različite tj. da se razlikuju u nekim sitnicama ali se mogu stavit univerzalne ili mislim da se bez problema mogu pripasat i neke s drugog motora
 
bikerboy said:
mislim da večina motora orginal ima različite tj. da se razlikuju u nekim sitnicama ali se mogu stavit univerzalne ili mislim da se bez problema mogu pripasat i neke s drugog motora
imaš u motormaniji cijena oko 150 kn bi trebala bit  :misli:
 
od kočnice nije.... ovisi prvo jel radijalna il običnoi fuš... a neki imaju onaj dozer sa 4 pozicije i tak...
 
rednyaW said:
od kočnice nije.... ovisi prvo jel radijalna il običnoi fuš... a neki imaju onaj dozer sa 4 pozicije i tak...
pa znaš koja imam  :wink:
ali svejedno,neću mjenjat od kočnice jer su samo malo zgreebana ali od kvačila mi je svinuto total,a ne da mi se čekat iz aprilie ko zna koliko pa me zanima od kuplunga jel vi to mislite ili je isti k,jer naknadne reklamacije ne uvažavaju  :mrgreen:
 
Ja sam za viraga kod jednog majstora probao 5 vrsta od kuplunga rucki i nije mi niti jedna stimala, uglavnom za svaki tip motora ima neka caka da te sjebe ili razlicit oblik zuba ili rupa nestima ili je tanja ili deblja ma izjebo se ko majmun. Uzmi Louisov katalog i pogledas koja ti je pisa obicno i pise za koje tipove motra koja odgovara odes i kupis ili nqarucis preko nekog, mislim da je i cifra puno povoljnija nego original