Ručke za suvozača na rezervaru na R motoru?

Afrofeet

Member
Jel neko probao ovako šta stavit?
$_57.JPG

$_12.JPG
 
bilo, nisam siguran da se neko javio

tu ekipa više voli da se dečko drži vozaču za jaja





Srki
 
Možda bi bilo dobro da na motore vrate one ručke ispred zadnjeg sica koje su imali stari motori iz 30-ih i 40-ih.
R69_600.jpg
 
To sam retardi mogu metnut na motor , em se trgaju ruke , em pri svakom malo jačem kočenju rezervar dobija neke čudne oblike !!!
 
stojedan said:
To sam retardi mogu metnut na motor , em se trgaju ruke , em pri svakom malo jačem kočenju rezervar dobija neke čudne oblike !!!

    ...to retardi proizvode za retarde. Imaju svoj đir  :mrgreen:
 
Moderni R motocikli su napravljeni za prijevoz mladih petite dama do 28 godina starosti i 55kg zive vage...njima ovakva sranja nisu potrebna
 
stojedan said:
To sam retardi mogu metnut na motor , em se trgaju ruke , em pri svakom malo jačem kočenju rezervar dobija neke čudne oblike !!!

nije istina i pojma nemaš o čemu govoriš još 2010 smo raspravljali o tome http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,182745.25.html
ništa se nije uvilo niti savilo a kočilo se dobrano naći ću sliku svojeg nosača negdje
 
Bump said:
Moderni R motocikli su napravljeni za prijevoz mladih petite dama do 28 godina starosti i 55kg zive vage...njima ovakva sranja nisu potrebna

Odsad samo take tražim !
 
ak se ne znaju držat nek se voze na nećemu sa naslonom  :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=KoOzaUvCEX4
 
I kad nedajbože tresneš u nešto i kreneš padat s motora naglavačke fino ti jaja ostanu na toj ručki... :crazy:
 
Ma to mi ne djeluje nikako stabilno,ja ne vozim nikog ko se ne zna vozit inace sranje
 
Pričao sam sa likom koji to ima na CBR 1000 RR i kaže da je super stvar, žena mu je isto oduševljena jer ima kratke ruke odnosno on je širok tako da nije mogla do tanka a sada ima dobar oslonac.
 
ovo još izgleda ok za razliku od "kemija" koje sam viđao..... tipa kompletan volan na rezervaru
 
ja sam stavio ručke na xx-a i super su (barem mojoj ženi). svi koji govore protiv toga tipa -ostaviš jaja, polomiš ruke -to su bezvezarije. olakšao sam suputnici putovanje jer ne idem od lokala do lokala nego na dalje staze. ručka je sama po sebi savitljiva i dovoljno ima čvrštoće i zbog svoje gipkosti apsorbira eventualne deformacije na rezervoaru.
 
transporter said:
ja sam stavio ručke na xx-a i super su (barem mojoj ženi). svi koji govore protiv toga tipa -ostaviš jaja, polomiš ruke -to su bezvezarije. olakšao sam suputnici putovanje jer ne idem od lokala do lokala nego na dalje staze. ručka je sama po sebi savitljiva i dovoljno ima čvrštoće i zbog svoje gipkosti apsorbira eventualne deformacije na rezervoaru.

svaki tulac koji je imalo se vozio sa 3.14čkom straga zna da je idealno držanje ruku na rezervaru kako bi vozač "prisiljavao" suvozača u nagib....ako pritom suvozač se ima za što uhvatiti kao ova plastična ručka koja moram priznati djeluje krhko (ali pretpostavljam da je žilava i da podnosi gibanja i uvijanja), tim bolje za oboje....

meni primjerice sa ženom na KLRu je OK, ali na ZRu me polomi....iako me rukama može obuhvatiti, pri svakom kočenju osjetim "vreću cementa" kako me upire....pa još na nekih 100tinjak km je to OK, ali kada smo napravili u jednom danu đirić do Pule i natrag, otpala mi ramena.....a kako bi tek bilo na čistokrvnom R-u, bojim se i zamisliti...
 
jel te baca said:
nije istina i pojma nemaš o čemu govoriš još 2010 smo raspravljali o tome http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,182745.25.html
ništa se nije uvilo niti savilo a kočilo se dobrano naći ću sliku svojeg nosača negdje

Dobra memorija..