Ručke za suvozaća

Julius

New member
Evo, situacija je ovakva... :mrgreen:

Trebal bi nekog dobrog bravara ili varioca koji bi mi za sitne pare napravil ručke za suvozaća na ZR7-mici jer ih nisam dobil s motorom, a ovak sa rupama na repiću izgleda jadno, osakaćeno... Nove koštaju preko 1000kn ( :shock: ) kaj je totalna pljaćka! Našao sam jednog bravara u Oranicama ali ne radi tak nekaj ispod 500kn, a to je i dalje dosta love. Mislil sam to napraviti od inoxa tak da ih ne trebam lakirati, nek da ostanu onak lijepo sreberni. :)

Help!!
 
uh to je teško! iz vlastitog iskustva znam da i kad nađeš dobrog i poštenog majstora ne treba značiti da ima i nekog smisla za estetiku pa ti može dosta osakatiti motor. ak nađeš nekog javi, imam i ja posla za takvoga!!
 
A sta je s onim ruckama za suvozaca koje su bile aktualne prije par godina i pokupile nagradu na sajmu u Njemacoj.
Uglavnom rucke su na razvlacenje i montiraju se na bokove rezervara?
 
E na Ebay-u nisam gledao, a one ručke za rezervar nisam vidio i prvi put čujem za tak nekaj, ali takve mi ne bi odgovarale jer zbog mojeg položaja tjekom vožnje suvozać ne može s rukama do rezervara.
Ak zakitam rupe e onda sam naje.. jer se nema za kaj primit iza, a do rezervara nemre i kod koćenja odemo mi sa mojim jajima tavno u takn! Onda bum s ovakvim očima hodal okolo :shock: ! :mrgreen:
 
Tvoj suvozač se vozi držeći se otraga? Kako je to moguće ja imam osjećaj da će ispast i uopće ne mogu upravljat dobro onda... :shock:
 
aurellie said:
Tvoj suvozač se vozi držeći se otraga? Kako je to moguće ja imam osjećaj da će ispast i uopće ne mogu upravljat dobro onda... :shock:

Ti imaš malo drugačiji položaj tijela na cbr-u nego on na nakedu!
 
gle ja sam na Pegasu isto imao te drzace otraga, jednom ih je frend primio pa je sve zavrsilo tako da se nogama zakacio meni pod pazuh nakon pokreta.... uglavnom nepotrebno, skidaj, kitaj pofarbaj i imas racing ZR :D
 
Julius said:
Evo, situacija je ovakva... :mrgreen:

Trebal bi nekog dobrog bravara ili varioca koji bi mi za sitne pare napravil ručke za suvozaća na ZR7-mici jer ih nisam dobil s motorom, a ovak sa rupama na repiću izgleda jadno, osakaćeno... Nove koštaju preko 1000kn ( :shock: ) kaj je totalna pljaćka! Našao sam jednog bravara u Oranicama ali ne radi tak nekaj ispod 500kn, a to je i dalje dosta love. Mislil sam to napraviti od inoxa tak da ih ne trebam lakirati, nek da ostanu onak lijepo sreberni. :)

Help!!

Nemoj pricat gluposti, ja sam kupovao tu rucku za suvozaca i nije kostala vise od nekih 20 Eura, originalna, sad sam na poslu, ali kad dođem doma pogledat ću račun pa ti javim točno!!

To će morat bit neki jaaaaako dobar majstor da tak nest napravi i to jos od inoxa!!!!!!!!!!!!!
preko tih ručki je zašarafljen rep za ramu, tak ako ih odlućiš zakitat morat ćeš smislit kak zašarafit rep!!!

Unakazit ces motor s kojekakvim kemijanjem !!!!
 
ZER, stari moj, ne znam ja di si ti kupoval te ručke i za koji motor, ali ak ima po toj cijeni za ZR7, ja ih kupujem sutra, samo mi reci gdje!!

Pitao sam u KMS-u kad sam bio na servisu i jedna košta nešto manje od 600kn, čini mi se da je cijena bila 540 - 570kn i to po komadu! Frend je pitao za fazera iz ´01. i original košta od prilike isto tak.
Ti si kupio original ili neke zamjenske?? I daj napiši adresu gdje tog ima!

Danke!
 
Julius said:
jer zbog mojeg položaja tjekom vožnje suvozać ne može s rukama do............onda sam naje.. jer se nema za kaj primit........
A NIŠTA....ONDA POŠALJI NEKOM DRUGOM VOZAČU KOD KOJEG SE IMA ZA KAJ PRIMIT :mrgreen:
 
Evo me konačno!!!!! Nisam nešt bio pri računalu ovih dana!!!
Prekopao sam papire i našao račun, priznajem, zeznuo sam se malo, ta ručka za suvozaća me koštala 61 Euro, ali sam to uzimao u Austriji, pa sam si porez vrnuo!!
Imam ti ja staru rućku za sitne pare, ima par ogrebotina na njoj, ak ti to ne smeta, a šta se s tvojima desilo??? mislim jel skros pukla ili isto tak malo zgrebana pa mjenjaš???
 
Kad smo već kod ručki, ja imam ručke od svog Fazera. Obje, NIKAD UHVAĆENE. :LOL:
Naime, na motor je odmah išao nosač s kuferom, pa su ručke skinute. Ako kome triba.
 
ZER said:
Evo me konačno!!!!! Nisam nešt bio pri računalu ovih dana!!!
Prekopao sam papire i našao račun, priznajem, zeznuo sam se malo, ta ručka za suvozaća me koštala 61 Euro, ali sam to uzimao u Austriji, pa sam si porez vrnuo!!
Imam ti ja staru rućku za sitne pare, ima par ogrebotina na njoj, ak ti to ne smeta, a šta se s tvojima desilo??? mislim jel skros pukla ili isto tak malo zgrebana pa mjenjaš???

Kad sam kupil motor bil je bez ručki, ali su gore bili nosači za bočne i centralni kofer. To je bivši vlasnik odma promjenil kad ga je kupil, a ovi u servisu su si valjda ko naknadu maznuli ručke. Ja sam sad skinuo nosače osim onog centralnog da se im za kaj primiti ( nije dvosmisleno ), ali mi to grdo izgleda kad nema kofera.

Dal ti imaš jednu ili dvije ručke viška? Ajde ih slikaj, pa stavi slike da vidim kak to zgleda.
 
Do 15:00 sam u firmi, ali kad dojdem doma bum ti ih slikal, ali mogu ti i opisat, lijeva ima zbilja par crtica, nije ništa strašno, ali desna je malo jače zgrebana i smotan je onaj dio koji ide u rep, pa šaraf kroz njega!!!!
Znači lijeva je OK, a desnu bi trebalo dat malo popravit ak imaš kakvog majstora koji bi to mogao sredit??!!!
Popodne ću ih škljocnut!
 
Pa kak si uspjel smotat taj dio kaj ide u rep? Negdje si dobro zveknul ili si nekog tak prepeljal da je sažvakal ručke? :mrgreen: :mrgreen:

Samo ih slikni, pa da vidim...