runer

Status
Not open for further replies.

lucky007

New member
:misli:
prijatelj bi kupio mašinu od ranera 180 ccm
pa ne znam je mu to pametno i da li ko ima ,njegov je 50 ccm pa bi stavio od 180 jer mu je ova zakazala zbog ajnšprica(ne znam kako se piše engleski) :(
hvala na odgovorima
 
krivi forum, na mojskuter ce naci prije

a i između ostalog, i projekte ljudi koji su to vec radili

samo ne znam, ako nema znanja, ko ce mu u brodu to napravit kak spada, najveca zajeb je kemija s nosacem

na serijski ne moze ic, jer ce vibrirat i skakat masina
 
nek se okani corava posla,,,,
znam iz prve ruke..
nije problem to napravit,,ali cemu to...
 
Ma on bi uzeo i original masinu od 50 ccm,jer mu scoot szoji već mjesec dana,...
a ovde u Brodu navodni majstor nagađa šta mu je a nije ga ni rastavio,...
Ako neko nešto ima,...
 
lucky007 said:
Ma on bi uzeo i original masinu od 50 ccm,jer mu scoot szoji već mjesec dana,...
a ovde u Brodu navodni majstor nagađa šta mu je a nije ga ni rastavio,...
Ako neko nešto ima,...
naslo bi se nesto....ali mi nije jasno sta je to toliko problematicno kod 50 ccm a da se ne da rijesiti... :misli:

dijelova za njega ima uvijek....polovnih ili novih....pogledajte sta treba pa mozes to i ovdje napisati.... :wink:
 
lucky007 said:
:misli:
prijatelj bi kupio mašinu od ranera 180 ccm
pa ne znam je mu to pametno i da li ko ima ,njegov je 50 ccm pa bi stavio od 180 jer mu je ova zakazala zbog ajnšprica(ne znam kako se piše engleski) :(
hvala na odgovorima

Ne znas ti dosta toga napisati vidim ja, naslov teme runer, u temi post raner  :misli:
Ima u gileri runner tema ja sam stavio slike i link od projekta sa 50 ccm ( 2006.+) ja mislim, i unutra masina 180, pa potrazi malo i uostalom googlaj  (y)
 
Robi_PU said:
Ne znas ti dosta toga napisati vidim ja, naslov teme runer, u temi post raner  :misli:
Ima u gileri runner tema ja sam stavio slike i link od projekta sa 50 ccm ( 2006.+) ja mislim, i unutra masina 180, pa potrazi malo i uostalom googlaj  (y)
onda si mogao covjeku metnuti i link....vec kad si se raspisao.... :?
 
bmw m 5 said:
onda si mogao covjeku metnuti i link....vec kad si se raspisao.... :?

Da mu ja i napravim skuter, tj njegovom frendu?
Nek koristi trazilicu malo, stavio bi mu da nije sad ovako malo bahatiji post napisao ispod tvoga..
(y)
 
Status
Not open for further replies.