Runner 125 vx

iTox

New member
Evo kupio sam jucer novog vx-a..
E sada nigdje na njemu ne pise da je to VX nego samo ST 125..

on izgleda ovako:
mm_287-Runner-ST.jpg


Pa me zanima di je razlika sa onima koji izgledaju ovako:

VX_main.jpg


Ja vidim razliku u zaobljenim rubovima, i vecem viziru odispred..
Zna netko jos koju razliku? i dali bih kako mogao nabavit kraci vizir.. neznam.. nesto da malo nize izgleda..
ovako mi je pre ozbiljan.. ali dobra makina :)
 
Dobar je to motor, imao sam ja starog VX-a  :wink:

Razlike su vizualne, ovisi kakvi su ti prioriteti, ako si ga uzeo samo za grad onda si makni ovaj vizir, ako brijes otic tu i tamo u daljnu voznju onda ga ostavi jer ce ti bit poreban...

Ak ces ga htjet promjenit procackaj malo oglase i kupi polovni, a ovaj frkni nekom mislim da ti se to najvise isplati  (y)
 
znaci ST je ustvari novi VX?
Jer nema nigdje na webu :) a ljepi je jako ovaj novi.. samo taj vizir cu probat rezat ili stavit manji ili nesto..
i blatobran zadnji skinut i regu ispod sica..
 
i da.. ako netko zna ...

DALI KADA STAVIM NOVI AUSPUH GORE GUBIM NESTO NA PREFORMANSAMA?
 
nemoj rizati vizir, unakazit ćeš motor, kupi original manji vizir i stavi njega... (ode skidaš vizir i ona dva crna plastična nosaća, i staviš novi bez tih nosaća)

što se tiće auspuha nebi preporučio, ovi šta govore da su nešto s njima dobili uglavnom pokušavaju opravdati uloženi novac  :LOL:
jedino ako voliš da "prdi"...
 
jedini auspuh sa kojim neces izgubiti na performansama je leo vince 4road-cijena 2000-2500... (y)
 
malaguti said:
jedini auspuh sa kojim neces izgubiti na performansama je leo vince 4road-cijena 2000-2500... (y)

zasto kazes jedini

a di je polini? skorpion, pm i ostali ne home made hrvatski spuhovi

i ne gube se performanse tko izgubi nije se malo poigrao sa stelanjam, kraj price

po 100000x se mora govoriti
 
mjenjaj vizir jer je gadan, stavi ovaj manji ili još manji kao onaj šta ima 50ccm verzija
to nije skut za putovanja pa ga treba tako i tretirat
 
igor86 said:
zasto kazes jedini

a di je polini? skorpion, pm i ostali ne home made hrvatski spuhovi

i ne gube se performanse tko izgubi nije se malo poigrao sa stelanjam, kraj price

po 100000x se mora govoriti

Upravo tako leovince je prema jednom pm spuhu obična lata
 
uživo sam vidio crnog
meni je prekrasan
maska mu djeluje puno ozbiljnije
a crne felge nadopunjuju odličan dojam
 
Black_rox said:
Upravo tako leovince je prema jednom pm spuhu obična lata
a ajde vi svi meni recite di da u lijepoj nasoj nabave auspuh za scooter osim leo :palacdolje: lako je pisati al ajde ga kupite
 
po meni je leo preskup,tj previse je dati 2850kn za auspuh sa skuter od 125 ccm mislim kaj je je
 
puno ljepsi su mi stari runneri
ovdje ima puno previse nepotrebnih detalja...
 
ajd prvo ga razradi, nauči se vozit, čitaj malo po forumu i tek onda stavi auspuh ,a ne srljat odma

već mi idu svi polagano na živce, nisu ni kupili skuter već se raspitivaju za 200/209
pa onda ak stavi auspuh dal bude šta izgubio

koristite search i čitajte malo, a ne sam teme otvarat jedno te iste
 
Jandro said:
ajd prvo ga razradi, nauči se vozit, čitaj malo po forumu i tek onda stavi auspuh ,a ne srljat odma

već mi idu svi polagano na živce, nisu ni kupili skuter već se raspitivaju za 200/209
pa onda ak stavi auspuh dal bude šta izgubio

koristite search i čitajte malo, a ne sam teme otvarat jedno te iste

Kazes nauci se vozit ^^..
To ti mene vrijedjas? koji imam 16 godina, i od osme godine života vozim 125 kubika motocross, od 12 godine zivota 450 YZ , i od 15 godine vozim HONDU XL 600..

Haha on meni NAUCI SE VOZIT ^^...
Ovo je samo da mogu po cesti prema zakonu jer imam problema sa policijom..
 
liberty said:
uživo sam vidio crnog
meni je prekrasan
maska mu djeluje puno ozbiljnije
a crne felge nadopunjuju odličan dojam

Yep moj je crni
 
hehe ma ja visim po drugim forumima :) phsupermoto.. ktvj..
 
iTox said:
Kazes nauci se vozit ^^..
To ti mene vrijedjas? koji imam 16 godina, i od osme godine života vozim 125 kubika motocross, od 12 godine zivota 450 YZ , i od 15 godine vozim HONDU XL 600..

Haha on meni NAUCI SE VOZIT ^^...
Ovo je samo da mogu po cesti prema zakonu jer imam problema sa policijom..

onda ak voziš tolko motore i znaš se vozit i trebo bi znat nešt o njima