runner 200 vxr + leo vince

izzyracer_84

New member
bude to valjalo kaj ?

ozbiljno razmišljam da ga bubnem gore, + rolice koje dolaze s njim

 
Uzmi DEAK auspuh

Evo kaj sam našel na jednom forumu:

Evo danas skinuo DEAKA i stavim LeoVince 4Road koji san dobija od Runnera iz Vinkovaca.
Pa da rečemo neke razlike:

Vizual i tech:
4Road je sa punom granom do glave, DEAK do polovice.
Širina grane na 4Roadu je kao u serijale, mozda milimetar-dva šira al na oko se ne primjeti + 4Road ima koljeno na sredini grane koju standardna grana(dakle i deak) nemaju. Deak je slip on, standardna grana do polovice i onda grana do DEAKA koja je poprilično šira od standardne. a i LeoVincejeve.
4Road i Deak su dosta slični iznutra, grana im ulazi do 1/3 lonca i onda se reže u križ i spaja na sredini. U deaka je ta grana duplo šira, te mu je izlaz na kraju auspuha duplo širi.
Inače je i DEAK puno lipši za vidit nego 4road.

Zvuk:
Zvuk DEAKA i 4Roada se uopce nemoze usporediti. DEAK ima zvuk tipa nekog SMa s akrapom gore i sve tutnji, a 4road neki prigušeni bezvezni zvuk, gljiva mi se čuje jače nego on. Iman osijećaj ko da ce mi motor povratit.

Performanse: DEAK daleko daleko daleko bolji. Motor mi sa 4Roadom nemoze maknut, ubrzava 100 godina, nešto tipa Shacal.

Cijene:

LeoVince 4Road: ~2000kn (Raznorazni dućani, uglavnom dileri aprilije)
DEAK: 1500kn (091/519-2634 Igor Deak, Makarska)

Shacal se već dokaza ka sranje.
Dakle, riješili smo sve.
 
Spermic said:
Ja sem ti imal na wxr leovinci i nisam nis dobil osim zvuka
A eto s Deakom dobiš i zvuk (i to opak zvuk, bolji nek s leovincijem) i dobiš nekaj performansi kolko sam ja čul (dosta na ubrzanju i malo krajnje).
 
nije mi do dernjave neg sam da maknem ovo serijsko ćesme  :shock:

a deak je u makarskoj, na drugom kraju svijeta....i ovdje na forumu nisam baš neke riječi hvale vidio
 
Imam ja Lea na Beverly200. S prigušivačem se čuje malo bolje od serijskog, a bez njega se čuje jako glasno. Što se tiče performansi ne bih znao jer ga nisam vozio sa serijskim (bio je leo gore kad sam ga kupio).
Pozdrav
Tomica
 
izzyracer_84 said:
nije mi do dernjave neg sam da maknem ovo serijsko ćesme  :shock:

a deak je u makarskoj, na drugom kraju svijeta....i ovdje na forumu nisam baš neke riječi hvale vidio

mozda zasto sto je ovo forum posvecen prvenstveno motorima?

na svijetuskutera ce ti svaki vlasnik vxr pohvaliti DEAKa. 1600kn+ nije malo para, tako da ipak razmisli.
 
aj onda se ti zaleti do ma po njega  :jesus: daleko mi to i nije baš za otić na izlet  :palacdolje:
 
Ma kontaktiraš  dečk na onaj broj telefona, dogovoriš se  sve,  uplatiš  mu lovu na  račun i on ti sa HP Expresom pošalje  ausouh i  to ti je  to
 
ja neznam kad ce netko ovdje svatit da ti svi auspusi su preotvoreni za ove skuterčiće i da jedino sta dobis je grmljenje, deranje, zvuk..kak god oces nazovi to.

a performanse su NULA. tj pusis na njima

ak je to tak bitno onda radije kupi apn-a i rezu za 200kn i deri.

zaboravi auspuh na 4t skuteru koji ima manje od 500-600ccm. amen.

btw-taj deak je cista kopija sakala. evo čak i slika za usporedbu. nosači gotovo identični samo druga naljepnica gore.


 
sven54 said:
ja neznam kad ce netko ovdje svatit da ti svi auspusi su preotvoreni za ove skuterčiće i da jedino sta dobis je grmljenje, deranje, zvuk..kak god oces nazovi to.

a performanse su NULA. tj pusis na njima

ak je to tak bitno onda radije kupi apn-a i rezu za 200kn i deri.

zaboravi auspuh na 4t skuteru koji ima manje od 500-600ccm. amen.

btw-taj deak je cista kopija sakala. evo čak i slika za usporedbu. nosači gotovo identični samo druga naljepnica gore.

A sta ja rekoh
 
sven54 said:
ja neznam kad ce netko ovdje svatit da ti svi auspusi su preotvoreni za ove skuterčiće i da jedino sta dobis je grmljenje, deranje, zvuk..kak god oces nazovi to.

to sam si i mislio samo sam čekao da neko potvrdi  :palacdolje:
 
sven54 said:
ja neznam kad ce netko ovdje svatit da ti svi auspusi su preotvoreni za ove skuterčiće i da jedino sta dobis je grmljenje, deranje, zvuk..kak god oces nazovi to.

a performanse su NULA. tj pusis na njima

ak je to tak bitno onda radije kupi apn-a i rezu za 200kn i deri.

zaboravi auspuh na 4t skuteru koji ima manje od 500-600ccm. amen.

btw-taj deak je cista kopija sakala. evo čak i slika za usporedbu. nosači gotovo identični samo druga naljepnica gore.

Daj stavi onu sliku,VXR od Malossia tuniran do  jaja...a serijala auspuh pa možda ljudi skuže...
 
nek mi neko da serijski spuh ja njemu dam svoj shacal koji sam malo izmjenio!!!!!
 
tommek ono sta je kico napisa je pizdarija doslovno...

mozes dobit, a mos izgubit s otvorenin auspuhon,.. neznas dok ne stavis ..

uvik se nadju intelektualci koji su za i koji su protiv...

ja iman 4roada na skuteru i nije mi zaj.... dobia san suc jer su lakse kugle sad... jos su federi stavljeni tvrdji... + ima i krajnju vecu nego sa serijskin auspuhon koji na sebi ima katalizator... 

sve u svemu zadovoljan i bez razmisljanja bi ga stavia da prominen skuter ponovo..

sad uvik san bia protiv tih auspuha iz kucne radionice i drza se tvornickih proizvoda...

P.S. shacal sux
 
Frend mi ima na vxr180 4road motor ide dobro i čuje se solidno nije ništa izgubio samo dobio nebi se radili ti auspusi da ne valjaju. (y)
 
black-rox said:
Frend mi ima na vxr180 4road motor ide dobro i čuje se solidno nije ništa izgubio samo dobio nebi se radili ti auspusi da ne valjaju. (y)
Itekako bi se radili, da netko može zaradit, a neko popušit lovu...
 
Jel mi može netko objasnit, jel bi se šta desilo da iz serijskog auspuha se samo izvadi prigušivač???

Jer vidio sam dosta starih VXR-a koji imaju onako prdekajuči zvuk, jači od serijskog, a imaju serijski auspuh... Vjerujem da je samo prigušivač maknut i dali su posljedice micanja tog prigušivača za motor kao i da zamijenimo serijski nekim drugim auspuhom???  :misli:
 
meni je beverly sa leovincijem dobija na startu a na krajnjon brzini nisan ništa izgubija i dobija san zvuk. znači stavi lea  (y)