Runner vxr 200 ili Derbi GP1 250

leskone

New member
Eo frend se dvoumi izmedu ova dva,pa ga zanimaju vasa misljenja?Koji je bolji??? :misli:brzi,stabilniji,potrosnja,odrzavanje..ja cu pisat umjesto njega..tnx
 
frend od kraja drugog mjeseca ceka derbija (uz prilozenu kaparu) u nadi da ce mu krajem treceg stci kako je bilo i obecano, no u međuvremenu saznaje da dolazi krajem šestog mjeseca . sto je po meni ''ako''...

Sad zamisli past s motora i cekat set plastika... :misli:




Po meni je to preveliki minus koji ide distributeru, i odmah bi ga otpisao sa liste
 
Uzmi VXR-a i bit ćeš na miru (y) i nećeš ga morat čekat ni njega ni plastike :jesus:
 
VXR  (y)

dizajnom mi je privlačniji malo Derbi ali nekak bi radije Gileru  :wink:
 
sven54 said:
frend od kraja drugog mjeseca ceka derbija (uz prilozenu kaparu) u nadi da ce mu krajem treceg stci kako je bilo i obecano, no u međuvremenu saznaje da dolazi krajem šestog mjeseca . sto je po meni ''ako''...
Sad zamisli past s motora i cekat set plastika... :misli:
Po meni je to preveliki minus koji ide distributeru, i odmah bi ga otpisao sa liste

ne kuzim kako ceka derbija kad se uredno prodaje?
JEdino ako se predbiljezio za 250i - on tek u lipnju krece u prodaju uopce, ne samo kod nas. Do onda, ide dosadasnji carb model, koji se uredno moze kupiti u ducanima, jos je k tome na akciji - 30.500kn...
A po meni, boji je izbor carb verzija.
 
sven54 said:
govorim o modelu 2007 koji ima ubrizgavanje i 2 amortizerea za razliku od proslogeodisnjeg modela

i samo jedan disk ispred  :mrgreen:

definitivno neka uzme gp1 , testirao sam ovaj stari model i znam podosta o njemu, kakav vxr ..

iako po meni, posto su oba vrlo kvalitetna, trebao bi sam odluciti sta zeli , koji mu je blizi srcu  8)
 
sven54 said:
Zasto mijenjati konja koji pobjeđuje  :jesus:

Zato sto je vrijeme za pastuhe koji su ljepsi i nesto bolji, prvenstveno mislim na ciklistiku i na stabilnost pri vecim brzinama...
 
Derbi ljepši i ako kupuješ srcem i gledaš izgled njega uzmi, a ako kupuješ razumom onda gileru jer ih ima pun k***c, znači ima i dijelova ako se razbiješ ili nekaj crkne! A i sigurno je lakše i naručiti dijelove i brže ih isporučuju. Ali derbi je ljepši, malo ih je i 250 je! Pa sad kak hoćeš...
 
derbi ima piaggio agregat, sto se tice dijelova nema problema, a sto se tice plastika ne zivimo u 20 st. da se ne mogu naruciti vrlo brzo ako ih nema na lageru...
A opet ako misli padati s njega onda mu ni ne treba skuter, neka si kupi bicikl... (u suprotnom mu plastike nece niti trebati)
 
Mr J said:
Zato sto je vrijeme za pastuhe koji su ljepsi i nesto bolji, prvenstveno mislim na ciklistiku i na stabilnost pri vecim brzinama...


da...na dve glave se ne trese motor..lol


pa budimo realni svako ce past s motora kad tad...pa vec kad padnem onda bi ga htio popravit u najkracem mogucem roku i s kolko tolko pristupacnim cijenama dijelova.

 
pa pri punim gasom odlicno drzi pravac i ( stari gp1 s dva diska ) odlicno se zaustavlja...

nije da sam ga imao dugo na testu, ali dovoljno da shvatim da mu je najveca mana u biti preslaba masina (po meni)..
..


a ako misli padat neka kupi kineza , najjeftinije je :mrgreen: